Főoldal /

Dr. Jókay Károly (Central European University) előadása

2014. április 1-én, 18:30-20:00 között tart előadást Karunkon dr. Jókay Károly, a Central European University óraadó tanára és a Magyar-Amerikai Fulbright Bizottság ügyvezető igazgatója. Az eseményre az MCC-GTK Leadership Program keretén belül kerül sor. Az előadás nyelve angol, témája pedig: What is PPP and what are the alternatives?

2014.03.26.

Indul a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny 2014

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (BBTE KGTK) Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében, 2014. április 6-án kerül megrendezésre a kar alapképzéses és mesteris hallgatói számára kiírt Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntője. Jelentkezz most!

2014.03.25.

"Mass versus elite higher education" - kerekasztal-beszélgetés

2014. március 13-án, csütörtökön, 16:00 órától a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 118-as termében kerül megrendezésre a kolozsvári GTK - Business Consulting Club és a budapesti Mathias Corvinus Collegium közös szervezésében az első MCC-GTK Round Table Discussion, melynek témája: Mass vs. Elite Higher Education.

2014.03.11.

Előadást tart karunkon a London Metropolitan University rektora

2014. március 11-én, 18:30 és 20:00 között, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 026-os termében tart előadást dr. Malcolm Gillies, a London Metropolitan University rektora. Az előadás angol nyelvű, témája pedig: „Education & Mobility”. Az eseményre az MCC-GTK Leadership Program keretén belül kerül sor.

2014.03.05.

V. Marketing Nyílt Napok - CSR-Marketing in Social Style

A MarkeTeam szakkollégium 2014. március 7-8 között ötödik alkalommal szervezi meg a Marketing Nyílt Napokat. Ebben az évben a rendezvény központi témája CSR- Marketing in social style. A résztvevők a vállalati társadalmi felelősségvállalás érdekes módszereiről, megélt tapasztalatokról, vállalatok stratégiáiról, a marketing és CSR kapcsolatáról hallhatnak előadásokat, workshopokat.

2014.03.04.

I. helyezés a XIII. Tímár László Tanulmányi Emlékversenyen

2014. február 22-24 között került megrendezésre a veszprémi Pannon Egyetem szervezésében a XIII. Tímár László Tanulmányi Emlékverseny. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet a Prometheus csapat képviselte, akik kiváló I. helyezést értek el, és Demeter Zselyke csapattag megkapta a legjobb külföldi előadónak járó különdíjat is.

2014.02.26.

Előző 1 ... 49505152535455 ... 64 Következő