Főoldal /

Mesteri hallgatók ballagása

Ballagnak a Babeş-Bolyai Tudományegyetem magyar tagozatos mesteris hallgatói. Az ünnepségre 2013. június 7-én, délután 5 órától kerül sor az Aula Magnában, az egyetem főépületében.

Minden végzős mesteris hallgatót, barátot, rokont és ismerőst szeretettel várunk!

2013.06.03.

XVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia eredmények

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három gazdaságtudományi szekciónak adott otthont a 2013. május 23-26. között megszervezett XVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia keretében. Minden résztvevő diáknak és díjazottnak gratulálunk!

2013.05.27.

A XVI. ETDK gazdaság-tudományi szekcióinak programja

A XVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia gazdasági szekcióiban idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Résztvevő hallgatóink a Marketing, Menedzsment, valamint Pénzügy szekciókban mutatják be dolgozataikat.

2013.05.22.

Kisballagási ünnepség

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet 2013. május 16-án 17.00 órától búcsúztatja alapképzéses végzős diákjait a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Aulájában.

2013.05.15.

A BBTE-KGTK diákjai első helyezést értek el a nagyváradi versenyen

A Babes-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának magyar tagozatos diákjaiból alkotott csapat első helyezést ért el a Partiumi Egyetemi Napok keretén belül megszervezett IV. Kommunikáció és Marketing Esettanulmány Versenyen. A verseny 2013. április 22. és 24. között került megrendezésre Nagyváradon.

2013.04.28.

XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia eredmények

Sikeresen szerepeltek Veszprémben 2013. április 18-20. között megrendezett XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi szekciójában a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hallgatói, egy első, két második és két harmadik helyet, valamint négy különdíjat szerezve.

2013.04.22.

Előző 1 ... 55565758596061 ... 63 Következő