Főoldal /

Előadást tart karunkon a London Metropolitan University rektora

2014. március 11-én, 18:30 és 20:00 között, a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 026-os termében tart előadást dr. Malcolm Gillies, a London Metropolitan University rektora. Az előadás angol nyelvű, témája pedig: „Education & Mobility”. Az eseményre az MCC-GTK Leadership Program keretén belül kerül sor.

2014.03.05.

V. Marketing Nyílt Napok - CSR-Marketing in Social Style

A MarkeTeam szakkollégium 2014. március 7-8 között ötödik alkalommal szervezi meg a Marketing Nyílt Napokat. Ebben az évben a rendezvény központi témája CSR- Marketing in social style. A résztvevők a vállalati társadalmi felelősségvállalás érdekes módszereiről, megélt tapasztalatokról, vállalatok stratégiáiról, a marketing és CSR kapcsolatáról hallhatnak előadásokat, workshopokat.

2014.03.04.

I. helyezés a XIII. Tímár László Tanulmányi Emlékversenyen

2014. február 22-24 között került megrendezésre a veszprémi Pannon Egyetem szervezésében a XIII. Tímár László Tanulmányi Emlékverseny. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet a Prometheus csapat képviselte, akik kiváló I. helyezést értek el, és Demeter Zselyke csapattag megkapta a legjobb külföldi előadónak járó különdíjat is.

2014.02.26.

Második helyezés a KPMG országos versenyének döntőjén

A KPMG tanácsadó cég nemzetközi esettanulmány versenyének országos döntőjén  intézetünk négyfős csapata második helyezést ért el. A versenyt először szervezték meg Romániában, a többlépcsős kiválasztási folyamat után a döntőben a Prometheus csapat tagjai, Ábrahám Krisztina, Ábrán Csilla, Czirják Renáta és Német Hunor szerezték meg a kiváló második helyet.

2014.02.23.

Második alkalommal tart előadást karunkon dr. David Sims

2014. február 26-án, 18:30-20:00 óra között az MCC-GTK Leadership Program keretén belül, nyílt előadást tart karunkon dr. David Sims, a City University London – Cass Business School professzora. Az előadás nyelve angol, témája pedig „Taking a life for a walk: management as storytelling”. A részvételhez regisztráció szükséges. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.02.20.

Diákjaink bejutottak az Entrepreneursip Competition Vilnius nemzetközi döntőjébe

2014-ben tizenkettedik alkalommal került megrendezésre Vilniusi Egyetem Közgazdaságtani Kara által szervezett Entrepreneurship Competition Vilnius. A versenyre Európa-szerte számos csapat nevezett be, intézetünket a Synergy csapat képviselte. Az első két forduló eredménye alapján a csapat kiváló harmadik helyezéssel jutott be a verseny nemzetközi döntőjébe.

2014.02.12.

Előző 1 ... 55565758596061 ... 69 Következő