Főoldal /

Stratégiai menedzsment a gyakorlatban

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetében oktatott Stratégiai Menedzsment tantárgy keretében meghívott előadónk Kerezsi Miklós, az East Consulting Kft. tulajdonosa és ügyvezetője, aki Stratégiai menedzsment a gyakorlatban címmel tart előadást. Az előadásra 2015. október 20-án, 13.30-kor kerül sor a 329-es teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2015.10.16.

Marketing event Diósi Lászlóval, az OTP Bank Románia vezérigazgatójával

2015. október 16-án, 9.40 órai kezdettel Diósi László, az OTP Bank Románia vezérigazgatója, előadást tart Az OTP Bank stratégiai helyzetértékelése címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 009-es termében. Az OTP Bank a közép- és kelet-európai régió pénzügyi szolgáltatás piacának meghatározó szereplője. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2015.10.11.

Marketing event Ilonczai Tamással, az Autonet marketing igazgatójával

2015. október 15-én, 11.20 órai kezdettel előadást tart Ilonczai Tamás Az Autonet stratégiai helyzetértékelése címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 009-es termében. Ilonczai Tamás az Autonet piacvezető autóalkatrész- és szolgáltatás beszállító vállalat marketing igazgatója. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2015.10.08.

Menedzsment a gyakorlatban - előadás

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Menedzsment tantárgy keretében Laczkó Dénes Menedzsment a gyakorlatban előadására kerül sor. Laczkó Dénes, a Marsorom KFT volt értékesítési és kontrolling igazgatója, jelenleg az East Grain KFT üzletág menedzsere, gyakorlati vezetői tapasztalatait osztja meg a hallgatókkal. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2015.10.06.

Különdíj a miskolci Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyen

A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2015. szeptember 17-18 között rendezte meg a Susánszky János Esettanulmány Megoldó Emlékversenyt, amelyen a kolozsvári BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét képviselő Argo csapat különdíjban részesült. Gratulálunk a kiváló eredményhez!

2015.09.29.

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet 2015-ös tanévnyitója

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet szeptember 28-án, 9 órától tartja a 2015-2016-os tanév nyitó ünnepségét a kar Aulájában. Az ünnepségen az intézet vezetősége köszönti a hallgatókat, előadást tart Karádi Katalin, az msg systems Románia pénzügyi igazgatója, majd bemutatkoznak az elsőéveseknek leendő tanáraik. Mindenkit szerettel várunk!

2015.09.22.

Előző 1 ... 56575859606162 ... 83 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.