Főoldal /

A XVI. ETDK gazdaság-tudományi szekcióinak programja

A XVI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia gazdasági szekcióiban idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Résztvevő hallgatóink a Marketing, Menedzsment, valamint Pénzügy szekciókban mutatják be dolgozataikat.

2013.05.22.

Kisballagási ünnepség

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet 2013. május 16-án 17.00 órától búcsúztatja alapképzéses végzős diákjait a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Aulájában.

2013.05.15.

A BBTE-KGTK diákjai első helyezést értek el a nagyváradi versenyen

A Babes-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának magyar tagozatos diákjaiból alkotott csapat első helyezést ért el a Partiumi Egyetemi Napok keretén belül megszervezett IV. Kommunikáció és Marketing Esettanulmány Versenyen. A verseny 2013. április 22. és 24. között került megrendezésre Nagyváradon.

2013.04.28.

XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia eredmények

Sikeresen szerepeltek Veszprémben 2013. április 18-20. között megrendezett XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi szekciójában a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hallgatói, egy első, két második és két harmadik helyet, valamint négy különdíjat szerezve.

2013.04.22.

David Sims előadása: "Leadership in crisis in multinationals"

2013. április 24-én a budapesti Mathias Corvinus Collegium és a kolozsvári Gazdasági Tanácsadó Klub közös szervezésében kerül sor a "I. MCC Cluj Lecture and Seminar - in cooperation with GTK" című rendezvényre. Az esemény meghívott előadója dr. David Sims (a City University London – Cass Business School professzora).

2013.04.22.

XII. Erdélyi Fiatal Közgazdászok és Vállalkozók Találkozója (EFIKOT)

Ha szereted a kék színt és még a gazdaságról is szívesen hallanál, akkor ez az az esemény, amelyen részt kell venned!

2013.04.19.

Előző 1 ... 56575859606162 ... 64 Következő