Főoldal /

KPMG ösztöndíj lehetőség első éveseknek

A KPMG könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó vállat ösztöndíjprogramot hirdet a BBTE KGTK első éves hallgatói számára. Az ösztöndíj értéke havi 250 euró három éven keresztül. Jelentkezni 2015. január 15-ig lehet. Részletek a vállalat honlapján.

2015.01.12.

Itt a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének hetedik évada!

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület idén is megszervezi a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyét. Várjuk olyan háromfős, középiskolás diákokból álló csapatok jelentkezését 2015. január 19-ig, akik egy izgalmas verseny keretében szeretnének tapasztalatra szert tenni a üzleti élet területén.

2015.01.09.

Marketingkutatás a gyakorlatban 2015

A BBTE KGTK karán oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk az öt éve indított Marketingkutatás a gyakorlatban című programot. A program keretében a diákok valós marketingkutatási projekteket készítenek a részvevő vállalatok számára. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2015. február 6-ig várjuk!

2015.01.07.

Ösztöndíjprogram pénzügyes hallgatóknak

Az OTP bank ösztöndíjprogramot hirdet a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Pénzügy és Bank szakirány másod- és harmadéves magyar tagozatos diákjai számára a 2014-2015-ös tanévre. Pályázni 2015. január 16-ig lehet.

2014.12.18.

Oktatók hallgatói értékelése

A BBTE-n ebben az időszakban értékelhetik a hallagtók az oktatói tevékenységet. Az értékelésre egy online platform áll a hallgatók rendelkezésére. Az értékelés fontos része az egyetem minőségpolitikájának és minőségfejlesztési törekvéseinek.

2014.12.11.

Előző 1 ... 56575859606162 ... 79 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.