Főoldal /

2017-ben is megszerveztük a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenyt

2017. március 26-án a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében került sor a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntőjére, idén már a 22. alkalommal. A versenyen a Kar magyar tagozatos hallgatói vettek részt. Gratulálunk minden résztvevőnek!

2017.03.27.

Lezárult a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének kilencedik évada

2017. március 24-26. között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében került sor a IX. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének döntőjére. Gratulálunk minden vállalkozó szellemű középiskolásnak és tanáraiknak!

2017.03.27.

Külkereskedelem Kanadától Kínáig -  Kölcsey Norbert előadása

Külkereskedelem Kanadától Kínáig - Kölcsey Norbert előadása

2017. március 30-én csütörtökön, 11.20  órai  kezdettel Kölcsey Norbert marketing menedzser tart előadást a Nemzetközi gazdasági ügyletek  tárgy keretén belül a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 329-as termében. Az előadás címe: Külkereskedelem Kanadától Kínáig. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.03.26.

Kolozsvári Esettanulmány Napok program, 2017. március 26.

2017. március 26-án kerül sor a Kolozsvári Esettanulmány Napok központi rendezvényeinek, a IX. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének és a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek a döntő fordulóira. A rendezvények nyilvános momentumaira minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.03.23.

Szervezeti menedzsment előadás a Bonafarm vezetőivel

2017. március 27-én (hétfőn) 9:00-11:00 óra között Miért hozunk rossz döntéseket? - avagy irracionális döntések a szervezetben címmel tart előadásta Bonafarm Csoport képviseletében Pókos Gergely (üzletfejlesztési igazgató, vezérigazgató helyettes) és Ábrahám Péter (beszerzési és IT igazgató). Az előadásra a 118-as teremben kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.03.22.

Itt van-e végre a paradicsom? Románia európai felzárkózásának esélyei - Bokros Lajos előadása

2017. március 20-án 19 órától dr. Bokros Lajos egyetemi tanár (BBTE KGTK és CEU, Budapest) tart előadást Itt van-e végre a paradicsom? Románia európai felzárkózásának esélyei címmel az A1 teremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.03.20.

Előző 1 ... 3456789 ... 52 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.