Főoldal /

Hallgatóink tanulmányi látogatása a kolozsvári Tetarom 1 ipari parkban

December 2-án a 3. éves menedzsmentesek egy csoportja, dr. Kerekes Kinga adjunktus vezetésével, meglátogatta a kolozsvári Tetarom 1 ipari parkot, ahol megismerkedtek a kolozsvári Tetarom Rt által létrehozott ipari parkok történetével és felépítésével, majd  meglátogatták az Energobit cég ipari parkban működő üzemét.

2013.12.10.

Karunkon tart előadást dr. Mercé Mach, a University of Barcelona professzora

2013. december 9-én, 18:30-tól az MCC-GTK Leadership Program keretén belül tart előadást a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudomány Karán dr. Mercé Mach (University of Barcelona, Faculty of Economics and Business). Az előadás nyelve angol, témája: „What makes a good leader?”. Mindenkit szeretettel várunk!

2013.12.05.

Sikeresen zárult az első Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Nemzetközi Konferencia

2013. november 23-án került megrendezésre az első Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Nemzetközi Konferencia a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete, az Erdélyi Múzeum Egyesület és a Pro Economica Egyesület szervezésében.

2013.12.03.

International Conference on Economics and Business Management program

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet konferenciájára 2013. november 23-án, szombaton kerül sor a Kar épületében (Kolozsvár, Teodor Mihali utca, 58-60 szám). Minden érdeklődőt szeretettel várunk a plenáris előadásokra és a szekcióülésekre. A részletes programért kattintson a hírre.

2013.11.21.

Előadás: "New trends in insurance and the emergence of exotic financial solutions"

2013. november 22-én, pénteken, 16 órai kezdettel az MCC-GTK Leadership Program rendezvénysorozat keretén belül a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán tart nyílt előadást Takács József (a Vodafone Hungary stratégiai igazgatója) és Viszkievicz András (az Aegon Biztosító biztosítási elemzője).

2013.11.19.

Előadást tart Ferencz I. Szabolcs, a Mol Group Társasági Kapcsolatok ügyvezető igazgatója

Ferencz I. Szabolcs, a MOL Group Társasági Kapcsolatok ügyvezető igazgatója tart előadást Stratégiai marketing témában 2013. november 22-én 9.40 órától a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a 026-os teremben.

Minden érdeklődőt szerettel várunk!

2013.11.17.

Előző 1 ... 57585960616263 ... 69 Következő