Főoldal /

ETDK és szakdolgozat-írás felkészítő Szász Leventével

A KMDSZ idén is megszervezi a Hogyan írjunk tudományos dolgozatot? című előadás-sorozatot. 2014. december 12-én, 13:30 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanácsokkal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit, a BBTE KGTK 127-es termében.

2014.12.09.

Marketing event Vatroslav Škare-val

Karunk 2014. december 10-17. között vendégül látja dr. Vatroslav Škaret, a Zagrebi Egyetem docensét. Dr. Vatroslav Škare három előadást tart online marketing témában a Fogyasztói magatartás, a Marketingtervezés és a Kiskereskedelmi marketing tantárgyak keretén belül. Az előadások angol nyelven zajlanak és nyitottak minden érdeklődő számára!

2014.12.08.

Tanulmányi látogatás az msg systems-nél

A KGTK Gazdasági informatikus diákjai tanulmányi látogatáson vettek részt november 20-án az msg systems Romania vállalatnál. Mivel a szakirány oktatási programjának kiemelt része a programozás és rendszerfejlesztés, a látogatás során a vállalat egyik részlegvezetője és a humánerőforrás felelőse érdekes és hasznos információkkal látta el a hallgatókat ezen a területen.

2014.11.23.

Tanulmányi látogatás a Fastenal vállalat logisztikai központjában

A Logisztikai menedzsment tantárgy részeként, dr. Szász Levente és a Fastenal vállalat szervezésében intézetünk harmadéves diákjai 2014. november 19-én meglátogatták a vállalat apahidai logisztikai központját. A hallgatók értékes információkkal gazdagodtak, melyek hozzájárulnak a tananyag gyakorlati alkalmazásának megértéséhez.

2014.11.21.

Betekintés a borok és az autóalkarészek világába

A Marketingtervezés tantárgy keretében a KGTK harmadéves diákjai tanulmányi kiránduláson vettek részt 2014. november 14-én. A hallgatók meglátogatták a Vinca borászatot és az Autonet Import autóalkatrész kereskedő vállalatot. A látogatások célja a tantárgy keretén belül megvalósításra kerülő marketingtervek kivitelezésének segítése volt.

2014.11.18.

Julian Schmidt előadása Logisztikai menedzsment témakörben

2014. november 19-én, szerdán 15:30-16:30 között kerül sor Julian Schmidt, a Fastenal vállalat közép-kelet európai régióért felelős menedzserének előadására a 006-os teremben. Az előadó bemutatja a vállalat nemzetközi logisztikai hálózatát, valamint a vevőkiszolgálási stratégiáját. Az előadás nyelve angol. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.11.17.

Előző 1 ... 57585960616263 ... 79 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.