Főoldal /

Véget ért a 2013-as Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny

A 2013. április 14-ei döntő fordulóval zárult az immár 18 éves hagyományokra visszatekintő Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny. A versenyen 10, egyenként négyfős csapat vett részt, melyeket a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatos hallgatói alkottak. Eredmények és képek a cikkre katintva érhetők el.

2013.04.17.

A nemzetközi publikációs folyamat kihívásai

A Kolozsvári Akadémiai bizottság szervezésében 2013. április 16-án 18:30-tól kerekasztal-beszélgetésre kerül sor "A tudományos publikációk megírása és a nemzetközi publikációs folyamat kihívásai" témakörben. Meghívott előadó: dr. Demeter Krisztina, Budapesti Corvinus Egyetem.

2013.04.16.

V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye (döntő)

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet szervezésében, a januában indult V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye a döntő fordulóhoz érkezett. Az április 12-14. között zajló döntőn 16 csapat képviseli iskoláját, és méri össze tudását egy esettanulmány kidolgozása és bemutatása során.

2013.04.11.

Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében 2013. április 14-én, vasárnap kerül megrendezésre az alapképzéses és mesteris hallgatók számára kiírt Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny. A nyilvános döntőre 12:30-tól kerül sor az Aulában.

2013.04.07.

A regionális tudomány fejlődése Kelet- és Közép-Európában

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság szervezésében 2013. április 10-én, szerdán 10:00-tól a 118-as teremben dr. Horváth Gyula, a Pécsi Tudományegyetem professzora tart előadást "A regionális tudomány fejlődése Kelet- és Közép-Európában" címmel.

2013.04.07.

A Branding 3 arca - március 16.

A konferencia olyan témákat jár körül mint: a sikeres márkaépítés, a personal branding és az ország branding.

A rendezvényen Erdély legjobb branding szakértőit hallhatod előadni.

2013.03.14.

Előző 1 ... 5960616263646566 Következő