Főoldal /

V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének szervezésében, 2013. április 12-14. között, ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Kolozsvári Esettanulmány Napok rendezvénysorozat.

2013.01.29.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem magyar tagozata első alkalommal a budapesti Educatio kiállításon

A külföldi egyetemek rangsorában helyet foglaló intézmény két napon keresztül tájékoztatta az érdeklődőket a felvételivel kapcsolatos információkról, oktatási kínálatról, kolozsvári egyetemista életről.

2013.01.24.

16. ETDK

Idén május 23. és 26. között kerül megrendezésre az erdélyi diákok tudományos megmérettetésre. A KMDSZ önkéntesei már ősz óta nagy lelkesedéssel végzik a konferencia előkészítő munkálatait, hogy májusban az előző évekhez hasonlóan egy sikeres, jól szervezett ETDK valósuljon meg.

2013.01.22.

Tanulmányi kirándulás Tordán

2012. november 27-én a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatók tanulmányi kiránduláson vehettek részt, amely magába foglalta két tordai székhelyű vállalat, valamint a helyi sóbánya meglátogatását is.

2012.12.19.

Sikerrel zárult a magyar tagozat által szervezett első Alumni Est

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán belül működő Magyar Intézet első születésnapja alkalmából, 2012. december 8.-án, Alumni Estet szervezett.

2012.12.12.

Előző 1 ... 596061626364 Következő