Főoldal /

Kolozsvári Esettanulmány Napok program, 2015. március 8.

2015. március 8-án kerül sor a Kolozsvári Esettanulmány Napok központi rendezvényeinek, a VII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének (KÜTV) és a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek (KEEV) a döntő fordulóira. A rendezvények nyilvános momentumaira minden érdeklődőt szeretettel várunk.

2015.03.04.

A Közgazdász Fórum 2014 Fiatal Szerző Díja

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2014-es évre a Bíró Bíborka-Eszter – Bíró Boróka Júlia szerzőpáros nyerte el a Defining new borders for Romanian development regions című tanulmánnyal. A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt. Gratulálunk!

2015.02.24.

Indul a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny 2015

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (BBTE KGTK) Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében, 2015. március 8-án kerül megrendezésre a kar alapképzéses és mesteris hallgatói számára kiírt Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntője. Jelentkezz most!

2015.02.23.

Újabb dobogós helyezés a győri OPEV-en

2015. február 6-8. között tizenharmadik alkalommal került megrendezésre Győrben az Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny. Az egyetemünket, karunkat és intézetünket képviselő FourInOne csapat a második helyet szerezte meg. A csapat tagjai Ábrán Csilla, Demeter Zselyke, Kiss Alpár és Salamon Ádám voltak. Gratulálunk!

2015.02.13.

KPMG ösztöndíj lehetőség első éveseknek

A KPMG könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó vállat ösztöndíjprogramot hirdet a BBTE KGTK első éves hallgatói számára. Az ösztöndíj értéke havi 250 euró három éven keresztül. Jelentkezni 2015. január 15-ig lehet. Részletek a vállalat honlapján.

2015.01.12.

Itt a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének hetedik évada!

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület idén is megszervezi a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyét. Várjuk olyan háromfős, középiskolás diákokból álló csapatok jelentkezését 2015. január 19-ig, akik egy izgalmas verseny keretében szeretnének tapasztalatra szert tenni a üzleti élet területén.

2015.01.09.

Előző 1 ... 60616263646566 ... 83 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.