Főoldal /

Felvételi alapképzésen négy szak 117 tandíjmentes helyére

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete felvételit hirdet egyetemi alapképzésre a 2014-2015-es tanévre. A diákok négy szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti. A négy szakirányon 117 államilag támogatott hely várja a jelentkezőket július 14-től.

2014.06.05.

Ballagnak a BBTE magiszteris hallgatói

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem magiszteris hallgatóinak ballagására június 12-én, 18 órától kerül sor az egyetem Farkas utcai Auditorium Maximum termében. Köszöntőt mond dr. Soós Anna rektorhelyettes, a Magyar Tagozat vezetője, és Talpas Botond diák alprefektus. Az ünnepség keretében tudományos előadásokra is sor kerül.

2014.06.03.

Újraindul a Gazdasági informatikus képzés Kolozsváron

Néhány év szünet után, újraindítjuk a gazdasági informatikus képzést a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán. A gazadsági informatika szakirány leendő hallgatói két szakterület tantárgyait sajátíthatják el: a gazdaságtudományokét és az informatikáét.

2014.05.29.

Tanulmányi kirándulás a Vidékfejlesztés tantárgy keretében

Május 26-án tanulmányi kiránduláson vettek részt a KGTK diákjai a Mezőségen. A lelkes csapat a bonchidai Bánffy-kastélyban a Transylvania Trust Alapítvány és a Helyi Akció Csoport munkatársait faggatták tevékenységeikről, majd a Kallós Zoltán Múzeum és Népművészeti Központba látogatott el.

2014.05.29.

E.ON cégbemutató Temesváry Zsolttal

2014.  május 23-án, pénteken, 13.30 órától a 026-os teremben Temesváry Zsolt, az E.ON Business Services Cluj ügyvezető igazgatója interaktív cégbemutatót tart. Szó lesz a cég által ajánlott diákmunka-, praktika-, intership- és álláslehetőségekről is. Használjátok ki ezt a lehetőséget!

2014.05.21.

A XVII. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak díjazottjai

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három gazdaságtudományi szekciónak adott otthont a 2014. május 15-18. között megszervezett XVII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia keretében.

Minden résztvevő diáknak és díjazottnak gratulálunk!

2014.05.19.

Előző 1 ... 61626364656667 ... 79 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.