Főoldal /

Marketingkutatás a gyakorlatban 2015

A BBTE KGTK karán oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk az öt éve indított Marketingkutatás a gyakorlatban című programot. A program keretében a diákok valós marketingkutatási projekteket készítenek a részvevő vállalatok számára. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2015. február 6-ig várjuk!

2015.01.07.

Ösztöndíjprogram pénzügyes hallgatóknak

Az OTP bank ösztöndíjprogramot hirdet a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Pénzügy és Bank szakirány másod- és harmadéves magyar tagozatos diákjai számára a 2014-2015-ös tanévre. Pályázni 2015. január 16-ig lehet.

2014.12.18.

Oktatók hallgatói értékelése

A BBTE-n ebben az időszakban értékelhetik a hallagtók az oktatói tevékenységet. Az értékelésre egy online platform áll a hallgatók rendelkezésére. Az értékelés fontos része az egyetem minőségpolitikájának és minőségfejlesztési törekvéseinek.

2014.12.11.

ETDK és szakdolgozat-írás felkészítő Szász Leventével

A KMDSZ idén is megszervezi a Hogyan írjunk tudományos dolgozatot? című előadás-sorozatot. 2014. december 12-én, 13:30 órai kezdettel dr. Szász Levente látja el hasznos tanácsokkal a Közgazdaságtan szekció potenciális előadóit, a BBTE KGTK 127-es termében.

2014.12.09.

Marketing event Vatroslav Škare-val

Karunk 2014. december 10-17. között vendégül látja dr. Vatroslav Škaret, a Zagrebi Egyetem docensét. Dr. Vatroslav Škare három előadást tart online marketing témában a Fogyasztói magatartás, a Marketingtervezés és a Kiskereskedelmi marketing tantárgyak keretén belül. Az előadások angol nyelven zajlanak és nyitottak minden érdeklődő számára!

2014.12.08.

Előző 1 ... 61626364656667 ... 83 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.