Főoldal /

Előadást tart Lavich Gábor, a Richter Gedeon Nyrt. pénzügyi igazgatója

Lavich Gábor, a Richter Gedeon Nyrt. pénzügyi igazgatója előadást tart karunkon "A Richter nemzetközi terjeszkedése" címmel. Az előadásra május 14-én, szerdán, 15.10-16,40 között kerül sor, a 026-os előadóteremben. A magyarországi központú Richter több mint 38 országban van jelen.

2014.05.07.

A Közgazdász Fórum 2013 Fiatal Szerző Díja

A Közgazdász Fórum Fiatal Szerző Díját a 2013-as évre a Joiţa Nicoleta – Benyovszki Annamária szerzőpáros nyerte el a A stressztesztekhez használt makrogazdasági szcenáriók felépítése című tanulmánnyal. A Fiatal Szerző Díj célja kitüntetni a legkiemelkedőbb, 35 év alatti szerzők által, az adott évben a Közgazdász Fórumban publikált tanulmányt.

2014.05.04.

I. díj a budapesti BCG Strategy Cup 2014 versenyen

2014. április 26-27 között került megrendezésre a magyarországi Boston Consulting Group szervezésében a BCG Strategy Cup 2014. Többszáz jelentkező közül a karunkat képviselő Ábrahám Krisztinát (Vállalkozásmenedzsment mesteri, II. év) beválasztották a verseny 24 fős döntőjére, ahol csapatával kiváló első helyezést ért el.

2014.04.29.

Erasmus summer school "Managing the responsible organisation"

Babeş-Bolyai  University calls for applications for  participating in an Erasmus  intensive summer course on Managing the Responsible Organisation. The programme will take place at Budapest Business School in Budapest between 28 July and 8 August.

2014.04.29.

Első helyezés a Miskolci Egyetem esettanulmány versenyén

2014. április 24-25. között került megrendezésre a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara és Vezetéstudományi Intézete szervezésében a Dr. Susánszky János Esettanulmány-megoldó Emlékverseny. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet képviselő QualiTeam csapat kiváló első helyezést ért el.

2014.04.28.

A GE Foundation ösztöndíjában részesült karunk diákja

A General Electric Foundation minden évben meghirdeti Vezetőképző programját, melyre 14 ország, köztük Románia, egyetemeinek hallgatói jelentkezhetnek. Karunkról Német Hunor másodéves Menedzsment szakirányos hallgató pályázta meg a lehetőséget, és a többlépcsős kiválasztási folyamatot teljesítve, sikeresen felvételizett.

2014.04.25.

Előző 1 ... 62636465666768 ... 78 Következő