Főoldal /

David Sims előadása: "Leadership in crisis in multinationals"

2013. április 24-én a budapesti Mathias Corvinus Collegium és a kolozsvári Gazdasági Tanácsadó Klub közös szervezésében kerül sor a "I. MCC Cluj Lecture and Seminar - in cooperation with GTK" című rendezvényre. Az esemény meghívott előadója dr. David Sims (a City University London – Cass Business School professzora).

2013.04.22.

XII. Erdélyi Fiatal Közgazdászok és Vállalkozók Találkozója (EFIKOT)

Ha szereted a kék színt és még a gazdaságról is szívesen hallanál, akkor ez az az esemény, amelyen részt kell venned!

2013.04.19.

Sikerrel zárult az V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye

2013. április 14-én a döntős csapatok prezentációival, valamint az eredmények kiértékelésével és díjazásával zárult a Közgazdasági- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által szervezett V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye. Képek és a részletes eredmények a fenti linkre kattintva érhetők el.

2013.04.17.

Véget ért a 2013-as Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny

A 2013. április 14-ei döntő fordulóval zárult az immár 18 éves hagyományokra visszatekintő Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny. A versenyen 10, egyenként négyfős csapat vett részt, melyeket a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatos hallgatói alkottak. Eredmények és képek a cikkre katintva érhetők el.

2013.04.17.

A nemzetközi publikációs folyamat kihívásai

A Kolozsvári Akadémiai bizottság szervezésében 2013. április 16-án 18:30-tól kerekasztal-beszélgetésre kerül sor "A tudományos publikációk megírása és a nemzetközi publikációs folyamat kihívásai" témakörben. Meghívott előadó: dr. Demeter Krisztina, Budapesti Corvinus Egyetem.

2013.04.16.

V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye (döntő)

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet szervezésében, a januában indult V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye a döntő fordulóhoz érkezett. Az április 12-14. között zajló döntőn 16 csapat képviseli iskoláját, és méri össze tudását egy esettanulmány kidolgozása és bemutatása során.

2013.04.11.

Előző 1 ... 6263646566676869 Következő