Főoldal / Kitüntetések, díjak /

ETDK témavezetői tevékenysége elismeréseképpen díjban részesült dr. Szász Levente

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három gazdaságtudományi szekciónak adott otthont a 2016. május 19-22. között megszervezett XIX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia keretében.

A XIX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia keretében témavezetői tevékenysége elismeréseképpen díjban részesült dr. Szász Levente, intézetünk oktatója. Az elbíráló bizottság az ezévi és az azt megelőző három évben koordinált ETDK dolgozatok és diákok számát, valamint az ezen diákok által ETDK-n és OTDK-n elért eredményeket, díjakat vette figyelembe.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.