A GE Foundation ösztöndíjában részesült karunk diákja

Frissítve: 2014/04/25

A General Electric Foundation minden évben meghirdeti Vezetőképző programját, melyre 14 ország, köztük Románia, egyetemeinek hallgatói jelentkezhetnek. Karunkról Német Hunor másodéves Menedzsment szakirányos hallgató pályázta meg a lehetőséget, és a többlépcsős kiválasztási folyamatot teljesítve, sikeresen felvételizett.

Az ösztöndíjasok a  program keretén belül nemzetközi képzéssorozaton vehetnek részt, alkalmuk adódik egy GE üzleti mentor mellé szegődni, nemzetközi és önkéntes projektekbe kapcsolódhatnak be, illetve pénzbeli ösztöndíjban is részesülnek.

Létrehozva: 2014/04/25