A XXI. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak programja

A 2018. május 24-27. között megrendezésre kerülő XXI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén 31 diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. A program elkészült, amire minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várnak a szervezők!

A XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Az érdeklődőket és szurkolókat a következő program szerint várják a szervezők:

2018. május 24., csütörtök

12:00  Marketing • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, 121-es terem (részletes program)

2018. május 25., péntek

10:00  Menedzsment • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, 217-es terem (részletes program)

2018. május 27., vasárnap

8.00  Pénzügy • Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar (részletes program)

A rendezvény részletes programja ITT tekinthető meg.