Alumni Est

Frissítve: 2012/11/08

Sok szeretettel várjuk Alumni Estünkön a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatának végzett hallgatóit.

Időpont: 2012.december 8. szombat

Helyszín: Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Teodor Mihail utca 58-60 szám, Aula

Kedves Egykori Hallgatónk!

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán belül már hivatalosan is önállóan működő Magyar Intézet első születésnapján, hagyományteremtő szándékkal, első alkalommal megrendezzük az Alumni Estet, ahová, a zenés szórakozás és svédasztal mellett, szakmai programmal is várunk Benneteket. Így nemcsak az egyetemi bulik hangulatának, hanem az érdekes egyetemi óráknak a felelevenítésére is lehetőség nyílik. Üljünk be újra az iskolapadba egykori hallgatótársainkkal!

Időpont: 2012. december 8., szombat, 17:30-hajnalig
Helyszín: Babeş–Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Teodor Mihali utca 58-60 szám, Aula

Program:
17:30-18:30 Helyszíni regisztráció
18:30-19:00 dr. Benyovszki Annamária, az Intézet vezetőjének köszöntője
19:00-20:00 Panelbeszélgetés: mit lehet használni a gyakorlatban az egyetemen tanult anyagokból? Hogyan lehet gyakorlatiasabbá tenni az egyetemi oktatást?
20:00 - tól Vacsora és utána buli (a helyszínről később értesítünk)

Regisztráció:
A programokon való részvételhez előzetes online regisztráció szükséges. Egykori hallgatóink és kísérőjük számára is a programokon való részvétel díja 50 lej/fő. Amennyiben a kísérő a Karunkon végzett, kérjük, külön regisztráljon! A regisztráció november 24-ig nyitott. A regisztrációs díjat banki átutalással (a Pro Oeconomica nevére kiállított adomány formájában) vagy a helyszínen készpénzzel lehet kifizetni.

Banki átutalás esetén a számla adatai a következők:
A folyószámla tulajdonosának neve: ASOCIAŢIA PRO OECONOMICA
A folyószámla tulajdonosának postacíme: Str. Someşului nr. 13 ap. 6, Cluj-Napoca
Számlavezető bank: OTP Bank Romania SA, Sucursala OTP Bank Romania Cluj
Folyószámla szám: RO64OTPV200000354677RO01
A megjegyzésekhez kérjük beírni a neved és a - Donaţie „Alumni Est” - kifejezést.

A regisztrációs űrlap elérhető az alábbi linken:

Kapcsolat:
Bármilyen kérdésed lenne, írj nekünk. Az intézetünk elérhetősége a következő:
Honlap: hu.econ.ubbcluj.ro
E-mail: magyar.intezet@econ.ubbcluj.ro
Telefon: +40-264 418 652 / 5888 (Szodorai Melinda, intézeti titkárnő)

Létrehozva: 2012/11/08