Alumni Est - 2017

Frissítve: 2017/06/29

Idén is sok szeretettel várjuk Alumni Estünkön a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatának volt hallgatóit!

Időpont: 2017. szeptember 30., szombat

Helyszín: Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Teodor Mihail utca 58-60 szám, 118 terem

Kedves Egykori Hallgatónk!

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete egykori hallgatói számára negyedik alkalommal szervezi meg 2017. szeptember 30-án az Alumni Estet. Az esemény alkalmat biztosít volt diáktársakkal való találkozásra, szakmai kapcsolatépítésre és visszajelzések közvetítésére az egyetemi oktatás fejlesztése céljából.

Sok szeretettel várjuk Alumni Estünkön a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatán végzett egykori közgazdász hallgatókat!

Időpont: 2017. szeptember 30., szombat

A részletes programmal a későbbiekben fogunk jelentkezni.

Facebook esemény: link

Bármilyen kérdésed lenne, írj nekünk. Az intézetünk elérhetősége a következő:
Honlap: hu.econ.ubbcluj.ro
E-mail: magyar.intezet@econ.ubbcluj.ro