Diákjaink látogatása a Wolters Kluwer Financial Services vállalatnál

Frissítve: 2018/11/26

2018. november 23-án karunk magyar tagozatának mintegy 30 harmadéves Pénzügy és Bank, valamint Gazdasági Informatika szakos hallgatója vállalatlátogatáson vett részt a Wolters Kluwer Financial Services pénzügyi szoftverfejlesztő multinacionális vállalat kolozsvári székhelyén. A látogatás a Pénzügyi piacok és az Objektum-orientált programozás tantárgyak keretében történt.

A tanulmányi látogatás során a hallgatók megismerkedhettek a support (ügyfélkapcsolatok) részleg munkafolyamataival valamint számos példát láthattak arra, hogy a kereskedelmi bankok miként használnak pénzügymatematikai, kockázatmodellezési és banki szabályozási ismereteket a mindennapjaikban.

Létrehozva: 2018/11/26