Felvételizz a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgáz karára!

Frissítve: 2013/06/04

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete felvételit hirdet a 2013-2014-es tanévre. A diákok három alapképzéses és három mesterképzéses szakirány közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete felvételit hirdet a 2013-2014-es tanévre. A diákok három alapképzéses (Marketing, Menedzsment, Pénzügy és bank) és három mesterképzéses (Marketing stratégiák és politikák, Vállalkozásmenedzsment, Vállalati pénzügyi menedzsment) szakirány közül választhatnak. A nappali tagozatos alapképzést távoktatás is kiegészíti.

Az alapképzés szakirányairól, valamint a felvételi menetéről részletes információt itt találtok. A  mesteri programokról és a felvételi követelményekről pedig ezen a linken tájékozódhattok.

Bármilyen felmerülő kérdésben a magyar.intezet@econ.ubbcluj.ro email címen állunk rendelkezésetekre.

Felvételizz a Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karára!

Létrehozva: 2013/06/04