Győzelem a XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Versenyen

Frissítve: 2013/02/24

2013. február 15-17 között került megrendezésre a XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny (OPEV) a győri Széchenyi István Egyetemen, ahol a kolozsvári csapat kiváló első helyezést ért el.

2013. február 15-17 között került megrendezésre a XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny (OPEV) a győri Széchenyi István Egyetemen a Kautz Gyula Közgazdász Szakkollégium szervezésében. Az immár hagyományossá vált rangos pénzügyi esettanulmány versenyként számon tartott rendezvényen 18 csapat vett részt. A kolozsvári Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Magyar Intézetét képviselő FourInOne csapat 1. helyezést ért el a versenyen.

Külön sikerként könyvelhető el az a tény is, hogy a versenyen sorozatban immár a hatodik alkalommal végzett dobogós helyen kolozsvári csapat.

A Babeş-Bolyai Tudományegyetemet képviselő négyfős csapat tagjai: Baumgartner Mónika Melánia, Erdély Attila, Joita Nikoletta és Salamon Ádám.

Gratulálunk diákjainknak!

Létrehozva: 2013/02/24