Hallgatóink tanulmányi látogatása a kolozsvári Tetarom 1 ipari parkban

Frissítve: 2013/12/10

December 2-án a 3. éves menedzsmentesek egy csoportja, dr. Kerekes Kinga adjunktus vezetésével, meglátogatta a kolozsvári Tetarom 1 ipari parkot, ahol megismerkedtek a kolozsvári Tetarom Rt által létrehozott ipari parkok történetével és felépítésével, majd  meglátogatták az Energobit cég ipari parkban működő üzemét.

A látogatás a Projektmenedzsment és Munkamenedzsment tantárgyak témáihoz kapcsolódott. A Tetarom ipari park egy több mint öt millió euró összértékű projekt megvalósításával jött létre, melyet az Európai Unió, a Román Kormány és Kolozs Megye Tanácsa finanszírozott. Az ipari parkban működő vállalatok tevékenységének követése kiváló példákat nyújt a munkamenedzsment elméleti hátteréhez. A vállalatok tevékenységébe való közvetlen betekintés gyakorlatias tanulási lehetőséget biztosít a hallgatók számára.

Létrehozva: 2013/12/10