Kiváló negyedik helyen végzett elsőévesekből álló csapatunk a Corvinus menedzsment esettanulmány-versenyén

Frissítve: 2020/05/26

Negyedik helyezést ért el intézetünk elsőéves hallgatói csapata a Budapesti Corvinus Egyetem által online módon szervezett menedzsment témájú Cases on Business Economics (COBE) esettanulmány-versenyen. Csenteri András Gergely (Gazdasági informatika, 1. év), György Ákos (Pénzügy és bank, 1.év), Hollanda Tekla-Andrea (Pénzügy és bank, 1.év) és Karda Sára (Menedzsment, 1. év) nagyszerű szakmai teljesítményt nyújtva kiválóan képviselte intézetünket a rangos eseményen.

A 2020. május 22-én sorra kerülő verseny keretén belül diákjaink egy telematikai cég -WebEye- esetével kellett dolgozzanak, és annak problémáira kialakítani egy olyan stratégiát, amely versenyelőnyhöz juttathatja a COVID-19 alatti, valamint utáni időszakot követően.

A csapat felkészítő tanárai dr. Szász Levente, dr. Györfy Lehel-Zoltán és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Létrehozva: 2020/05/26