Londoni menedzsment versenyen vett részt hallgatónk

Frissítve: 2017/11/27

Londoni menedzsment esettanulmány verseny selejtezőjét teljesítette sikerrel Deák Péter 3. éves Gazdasági informatika szakos hallgatónk, ami feljogosította a helyszíni, döntő fordulón való részvételre. A UCL Business Game2017-es évadára a világ minden részéről beválogatott egyetemisták között Péter sikeresen helyt állt a nemzetközi, gyakorlati, szakmai megmérettetésben.

A University College London második alkalommal rendezte meg a nemzetközi UCL Business Game versenyt, melyre 2017. november 18-19. között került sor.

A négy feladatból álló versenyre 11 országból 200 hallgató jelentkezett. A továbbjutott versenyzőnek Londonban M&A (merger & acquisition) stratégiát kellett kidolgozniuk a Citi Bank számára, értékesítési tervet kellett készíteniük a francia Lydia fintech vállalat számára, sales propozíciót kellett összeállítaniuk a Gartner IT tanácsadó cégnek, illetve egy elevator pitchet kellett bemutatniuk egy valós start-up számára.

A verseny döntőjébe jutott és ott sikeresen helytállt Deák Péter, 3. éves Gazdasági informatika szakoshallgatónk is.

Gratulálunk neki!

Létrehozva: 2017/11/27