Marketing event a Bridge Language Study House-szal

A Marketingtervezés tantárgy keretében a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat a Bridge Language Study House Egyesület képviseletében Bíró Klára és Bajkó Beáta. Az előadásra 2014. október 24-én kerül sor  13:30-15:00 óra  között a 006 teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Marketingtervezés tantárgy keretében a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat a Bridge Language Study House Egyesület képviseletében Bíró Klára és Bajkó Beáta. Előadásukban a szervezet bemutatása mellett kitérnek a szolgáltatáskínálat jellegzetességeire és ezek marketingkövetkezményeire.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.