Marketing event Hitter Csabával informatikai szolgáltatások marketingjéről

Frissítve: 2016/10/17

A Marketingtervezés tantárgy kereténben, 2016. október 20-án 11:20 órai kezdettel a 329-es teremben Hitter Csaba, a Hitter Technologies ügyvezető igazgatója tart előadást Komplex nagyvállalati telefonközpont megoldások elérhető áron kis és közepes vállalkozások számára címmel.

A Marketingtervezés tantárgy kereténben, 2016. október 20-án 11:20 órai kezdettel a 329-es teremben Hitter Csaba, a Hitter Technologies ügyvezető igazgatója tart előadást Komplex nagyvállalati telefonközpont megoldások elérhető áron kis és közepes vállalkozások számára címmel.

A szatmárnémeti székhelyű Hitter Technologies vállalat informatikai szolgáltatásokat kínál vállalatok számára már nyolc éve. Az előadás egy felkészítő a harmadéves diákok számára, akik az újonnan kifejlesztett telefonközpont applikációnak készítenek marketingtervet. Az előadás érdekes lehet minden olyan diák számára, aki érdeklődik kisvállalatok új technológiák iránti igényeiről.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Létrehozva: 2016/10/17