Második BBTE – Közgáz Alumni Est, 2013

Frissítve: 2013/09/13

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete egykori hallgatói számára második alkalommal szervezi meg 2013. szeptember 28-án az Alumni Estet. Az esemény alkalmat biztosít volt diáktársakkal való találkozásra, szakmai kapcsolatépítésre és visszajelzések közvetítésére az egyetemi oktatás fejlesztése céljából.

Minden egykori diákunkat szeretettel várjuk!

Szervező: Babeş–Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet

Időpont:    2013. szeptember 28., szombat, 17:00

Helyszín:  BBTE, KGTK, Teodor Mihali utca 58-60 szám, Aula

Program:

16:00-17:00 Helyszíni regisztráció

17:00-17:15 Köszöntő

17:15-től      Ünnepi beszélgetés Kornai Jánossal, aki előben, Skype-on jelentkezik be. Ezt követően kötetlen beszélgetés az Alumni tagokkal.

19:30-tól      Vacsora és utána buli

Az ünnepi beszélgetésmeghívottja Kornai János, Magyarország legelismertebb, Széchenyi-díjas közgazdásza, a Harvard Egyetemen emeritusz professzora, a Budapesti Corvinus Egyetem tiszteletbeli emeritusz professzora, aki Tudásteremtés-Munkaerőpiac-Egyetem témában tart előadást.

Regisztráció:

A programokon való részvételhez előzetes online regisztráció szükséges. Egykori hallgatóink és kísérőjük számára is a programokon való részvétel díja 50 lej/fő. A regisztráció 2013. szeptember 24-ig nyitott. A regisztrációs díjat banki átutalással vagy a helyszínen készpénzzel lehet kifizetni. Banki átutalás esetén a számla adatait a melinda.szodorai@econ.ubbcluj.ro email címen lehet igényelni.

A regisztrációs űrlap elérhető a REGISZTRÁCIÓ linken.

A tavalyi Alumni Est leírását megtalálják az ALUMNI EST 2012 linken.

Létrehozva: 2013/09/13