Menedzsment kihívások a közszolgáltatóknál - Pálhegyi Zoltán előadása

Frissítve: 2017/04/03

2017. április 6-án, 11:20 órától a 329-es teremben Pálhegyi Zoltán, a nagyváradi köztisztasági vállalat ügyvezető igazgatója tart előadást Menedzsment kihívások a közszolgáltatóknál címmel. Pálhegyi Zoltán MBA oklevéllel rendelkezik a Rotterdami Erasmus Egyetemről, valamint vezető funkciót töltött be több sikeres vállalatnál.

2017. április 6-án, csütörtökön 11:20 órától intézetünk meghívására Pálhegyi Zoltán, a nagyváradi köztisztasági vállalat ügyvezető igazgatója tart előadást Menedzsment kihívások a közszolgáltatóknál címmel. Pálhegyi Zoltán MBA oklevéllel rendelkezik a Rotterdami Erasmus Egyetemről, több mint 10 éves szakmai pályafutása során pedig vezető funkciót töltött be több sikeres vállalatnál, többek között a Hilti Nederland BV, a Melinda Impex és az AVE Hargita vállalatoknál.

Az előadásra a Szolgáltatásmenedzsment tantárgy keretein belül kerül sor, II. év Menedzsment szakirányon. Az esemény nyitott, minden érdeklődő hallgatót és kollégát szeretettel várunk!

Létrehozva: 2017/04/03