Menedzsment távoktatás - rugalmas képzés

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete távoktatásos képzésre hirdet felvételit Menedzsment szakirányon. A képzés tantárgyai megegyeznek a nappali képzésével.

A távoktatáson korszerű e-learning eszközök segítségével képezheted magad. Az interneten elérhető oktatási felület és elektronikus segédanyagok támogatnak a képzésben.

A 2017-2018-as tanévtől felvételt nyerő távoktatásos hallgatók ösztöndíjban részesülhetnek.

Iratkozási időszak: 2017. szeptember 6-9.

Részletek a távoktatási képzési formáról ITT

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.