VII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye - szabályzat

1. A versenyre magyar anyanyelvű középiskolás diákok jelentkezhetnek, 3 fős csapatokat alkotva.
  2. Iskolánként a jelentkező csapatok száma nincs korlátozva.
  3. A versenyre való jelentkezés egy jelentkezési űrlap kitöltésével történik, ami elérhető a következő linken REGISZTRÁCIÓS ŰRLAP.
  4. A jelentkezési határidő betartása minden csapat számára kötelező, utólagos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.
  5. Mindkét forduló és a döntő is tartalmaz saját szabályzatot, a speciálisan arra a fordulóra jellemző problémákkal.
  6. Az egyes fordulók esetén a megoldások beküldési határidejének betartása kötelező minden csapat számára.
  7. Az egyes fordulókra beküldött munkák kiértékelése és az eredmények kiküldése a mellékelt ütemterv szerint történik.
  8. A zsűri tagjai egyetemi oktatók és gyakorlati szakemberek.
  9. Az egyes fordulókon elért eredményről és a továbbjutásról a csapat kapcsolattartó személyét e-mailben értesítjük a jelentkezéskor megadott e-mail címen.
  10. A második fordulóban a csapatok először iskolán belül, majd az iskolák egymás között versenyeznek. Egy iskolából csak egy csapat kerülhet a döntőbe. Nem kötelező minden iskolából bekerülnie csapatnak a döntőbe.
  11. Ha egy iskolából közeli pontszámmal versengenek csapatok a döntőbe jutásért, a kiválasztásnál kikérjük a csapatokat irányító tanár(ok) véleményét.
  12. A szervezők a szabályzat változtatásának jogát fenntartják, a szabályzat esetleges változásairól a csapatokat értesítik (a változások csak a verseny zökkenőmentes lebonyolításának célját szolgálhatják és csak olyan változások történhetnek, amelyek nem érintik hátrányosan egyik csapatot sem).