Marketingképzés mesterfokon - Mit jelent jó szakembernek lenni a piacon?

Frissítve: 2015/04/10

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének marketing oktatói kerekasztal beszélgetést szerveznek vállalati képviselőkkel 2015. április 16-án "Marketingképzés mesterfokon" címmel. A kerekasztal beszélgetés célja azonosítani az aktuális munkáltatói elvárásokat a marketing szakmában. Az eseményre minden érdeklődőt szerettel várunk!

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének marketing oktatói kerekasztal beszélgetést szerveznek vállalati képviselőkkel "Marketingképzés mesterfokon" címmel. A kerekasztal beszélgetés célja azonosítani az aktuális munkáltatói elvárásokat a marketing szakmában, és ennek megfelelően alakítani az oktatást, valamint ezt támogatva új együttműködési formák kidolgozása a vállalatok és az egyetem között.
Az eseményre minden érdeklődőt szerettel várunk!

Marketingképzés mesterfokon - Mit jelent jó szakembernek lenni a piacon? - kerekasztal beszélgetés

Résztvevők:

Alt Mónika Anetta, Marketing Stratégiák és Politikák mesteri felelős, BBTE

Berács József, Nemzetközi Felsöoktatási Kutatások Központja, Budapesti Corvinus Egyetem  és BBTE

Hunyadi Gyöngyi, HR Partner, Mol Románia

Ilonczai Tamás, Marketing igazgató, Autonet Import SRL