Főoldal /

Lean menedzsment a gyakorlatban: egyetemi képzés a Steelcase-nél

2019. január 15-én intézményünk 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatói órarend szerinti Folyamatmenedzsment előadáson vehettek részt, melyre egyetemünk partnervállalatánál, a Steelcase kolozsvári székhelyén került sor. A képzés során hallgatóink a lean menedzsment módszerek vállalati alkalmazásáról tanulhattak, melynek során nem csak az elméleti alapokat sajátíthatták el, hanem élőben is megtapasztalhatták azok gyakorlati megvalósulását a Steelcase vállalat példáján.

2019.01.16.

Intézetünk társszervezésében kerül sor az első erdélyi adatvizualizációs mini-konferenciára

2019. január 18-án, délelőtt intézményünk és a Székelydata közös szervezésében kerül sor az első erdélyi adatvizualizációs mini-konferenciára. Az eseményen bemutatásra kerülnek a Csala Dénes (a Lancaster University adjunktusa, intézményünk társult oktatója) vezetésével elindított Business Intelligence kurzus hallgatói projektjei, díjazott pályamunkák az első erdélyi adatvizualizációs versenyről, valamint más adatvizualizációs szakemberek is felszólalnak. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2019.01.15.

Internship lehetőségek jelenlegi és jövőbeni mesteri hallgatóknak - E.ON Business Services Cluj

2019. január 16-án, szerdán, 17:20 órai kezdettel az E.ON Business Services Cluj képviselői mutatják be a magyar tagozat végzős, illetve mesteris hallgatóinak biztosított internship lehetőségeiket a kar 118-as termében. Az előadás során a vállalat könyvelési részlegei kerülnek bemutatásra, az egyes részlegek munkatársai nyújtanak betekintést a vállalat tevékenységeibe.

2019.01.13.

Egy mobil alkalmazás életciklusa az ötlettől a megvalósulásig - előadás a Halcyon Mobillal

A Szolgáltatások alapjai tantárgy keretében 2019. január 16-án, 11.20-12.50 óra között izgalmas előadásra kerül sor a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar A1-es termében. Bálint Katalin, a Halcyon Mobile UX designere és Deac Csilla, a cég marketingese tartanak előadást arról, hogy hogyan születik egy mobil applikáció. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2019.01.11.

Dr. Szász Levente dékánhelyettes nyerte el az egyetem 2018-as Kutatói Kiválóság díját

2018. december 17-én kerültek átadásra a Babeș-Bolyai Tudományegyetem kutatási és oktatási kiválósági díjai. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karról a Kutatói Kiválóság díjat dr. Szász Levente nyerte el, a menedzsment szakterületen 2017-2018-ban elért kiemelkedő nemzetközi kutatási eredményeiért, első helyezést érve el a tudományos publikációk összesített impakt faktora alapján. Gratulálunk az elismeréshez!

2019.01.08.

Projektmenedzsment az ötlettől a megvalósításig - Ilyés Szabolcs előadása

2019. január 8-án, 14.00-15.30 óraközött Ilyés Szabolcs, a Regioconsult Pályázati és Befektetési Tanácsadó KFT ügyvezető igazgatója tart előadást Projektmenedzsment az ötlettől a megvalósításig - a kolozsvári Farkas utcai református templom felújítása  címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 036-os termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2019.01.08.

1234 ... 70 Következő