Főoldal /

Logisztika a gyakorlatban: esettanulmány-verseny az OrtoProfil vállalatnál

Karunk egyik kiemelt vállalati partnere, a marosvásárhelyi székhelyű OrtoProfil közreműködésével került megszervezésre egy logisztikai menedzsment témájú esettanulmány-verseny, melyen a 3. éves magyar tagozatos közgazdász hallgatók vehettek részt. A féléves projekt során a 10 legjobb teljesítményt nyújtó diákcsapat elnyerte azt a lehetőséget is, hogy 2020. január 15-én részt vegyen a vállalat székhelyének látogatásán, ahol egyben a verseny döntőjére is sor került. A döntőben az 5 legjobb csapat a vállalat vezetőiből alkotott zsűri előtt mérhette össze tudását a dobogós helyezésekért.

2020.01.17.

Jelentkezz a XXIII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferenciára!

Huszonharmadik alkalommal kerül megrendezésre 2020. május 21-24. között Kolozsváron az Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia (ETDK). A konferencia lehetőséget nyújt a magyar anyanyelvű diákok számára saját kutatási eredményeik bemutatására. A meghirdetett szekciókba február 14-ig lehet jelentkezni, a dolgozatokat elektronikusan április 27-ig, nyomtatva pedig április 30-ig kell benyújtani. Ne hagyjátok ki!

2020.01.13.

A Székelydata és intézetünk szervezésében itt a második erdélyi adatvizualizációs mini-konferencia

2020. január 11-én, a Székelydata és intézetünk közös szervezésében kerül sor a II. erdélyi adatvizualizációs mini-konferenciára. Az eseményen bemutatásra kerülnek a Csala Dénes vezetésével elindított Business Intelligence kurzus hallgatói projektjei, ezt követik erdélyi és magyarországi adatvizualizációs, grafikus design és marketing szakemberek előadásai. A konferenciát a második erdélyi adatvizualizációs verseny döntője zárja. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2020.01.09.

Marketingkutatás a gyakorlatban – 2020

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk a tíz éve elindított Marketingkutatás a gyakorlatban programot. A program keretében a diákok valós marketingkutatási projekteket készítenek a részvevő vállalatok számára. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2020. február 10-ig várjuk!

2020.01.06.

Internship lehetőségek jelenlegi és jövőbeni mesteri hallgatóknak - E.ON Business Services Cluj

2020. január 14-én, kedden, 17:20 órai kezdettel az E.ON Business Services Cluj képviselői mutatják be a magyar tagozat végzős, illetve mesteris hallgatóinak biztosított internship lehetőségeiket a kar 118-as termében. Az előadás során a vállalat könyvelési részlegei kerülnek bemutatásra, az egyes részlegek munkatársai nyújtanak betekintést a vállalat tevékenységeibe.

Minden érdeklődő diákot szeretettel várunk!

2020.01.05.

Meghitt karácsonyi ünnepet és sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánunk!

Mindenkinek áldott karácsonyi ünnepet és sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kíván a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

2019.12.19.

1234 ... 85 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.