Főoldal /

Elballagtak mesteri képzéseink végzős hallgatói

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három mesteri képzésének, a Marketing stratégiák és politikák, a Vállalkozásmenedzsment és a Vállalati pénzügyi menedzsment mesterik végzős hallgatói ballagtak 2017. június 15-én. Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk!

2017.06.19.

Idén is vállalati partnerségben indul a három mesteri képzésünk

A Magyar Intézet három mesterképzése (Vállalati pénzügyi menedzsment, Marketing stratégiák és politikák, Vállalkozásmenedzsment) a 2017-2018-as tanévben is vállalatokkal együttműködésben kerül meghirdetésre. Az együttműködés keretében a partnervállalatok lehetőséget biztosítanak a felvételt nyert hallgatóknak részmunkaidős állásokra való jelentkezésre.

2017.06.16.

Végzős menedzsment szakirányos hallgatók látogatása a Gedeon Richternél

A Gedeon Richter Csoport romániai vállalatait látogathatták meg intézetünk Menedzsment szakirányos végzős hallgatói 2017. május 19-én. A hallgatók megismerhették a Gedeon Richter Románia marosvásárhelyi termelőüzemének, valamint a PharmaFarm logisztikai központjának működését. Ezúton is köszönjük a tartalmas programot!

2017.06.13.

Részvétel a CIMA menedzsment és számvitel esetversenyen

Balló Máté (Gazdasági informatika), Lázár Ábel (Menedzsment), Papp Eszter (Menedzsment) és Tasnádi Márta (Menedzsment) másod éves hallgatóink kiváló teljesítménnyel képviselték intézetünket a Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) által a karunkon szervezett menedzsment és számvitel esettanulmány versenyen. Gratulálunk!

2017.06.06.

Marketing Event Madaras Melindával - Egy reklámügynökség mindennapjairól

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency szakértője, előadást tart A reklámügynökségek mindennapjairól 2017. június 6-án 19:00-20:30 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 241 termében. Ha többet szeretnél megtudni az ügynökségi életről, szeretettel várunk az előadásra!

2017.06.02.

Marketingtervezés a gyakorlatban - 2017-2018

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a Marketingtervezés tantárgy keretében a 2017-2018-as tanévben is folytatjuk a nyolc éve elindított Marketingtervezés a gyakorlatban című programot. A program során a vállalatok innovatív ötleteket kapnak a fiatal generációtól, míg a diákok gyakorlati tapasztalatra tehetnek szert. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2017. szeptember 1-ig várjuk.

2017.05.30.

1234 ... 51 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.