Marketing events Csepeti Ádámmal

A héten a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat Csepeti Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatója. Marketing alapjai, Szolgáltatásmarketing, Marketingtervezés és Stratégiai marketing tantárgyak keretében tart előadást. A részletes programért kattintson. Az előadások nyitottak, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A héten a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat Csepeti Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatója. A Marketing alapjai, Szolgáltatásmarketing, Marketingtervezés és Stratégiai marketing tantárgyak keretében tart előadást.

Az előadások programja:

• 2014. október 23, 8:00-9:30, 036 terem - Innováció és marketing
  • 2014. október 23, 11:20-12:50, 026 terem Célok, célkitűzések, erőforrások és képességek a marketingtervezésben
  • 2014. október 24, 9:40-11:10, 006 terem Szolgáltatásminőség-menedzsment
  • 2014. október 24, 13:30-15:00, 329 terem - Felsővezetői szemmel: A marketing funkció pénzügyi elszámoltathatósága
 Az előadások nyitottak, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2019–2020 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.