Főoldal /

Marketingkutatás a gyakorlatban – 2018

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Marketingkutatás tantárgy keretében folytatjuk a nyolc éve elindított Marketingkutatás a gyakorlatban programot. A program keretében a diákok valós marketingkutatási projekteket készítenek a részvevő vállalatok számára. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2018. február 9-ig várjuk!

2018.01.09.

Kellemes karácsonyt és boldog új évet kíván a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kíván a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

2017.12.21.

Tanulmányi látogatás az Autonet logisztikai központjában

2017. december 14-én intézetünk 3. éves Menedzsment, valamint Pénzügy és bank szakirányos hallgatói látogathattak el a szatmárnémeti székhellyel rendelkező Autonet Csoporthoz, ahol részletes betekintést nyerhettek a cégcsoport működésébe, valamint a logisztikai folyamatok menedzsmentjébe. A nap folyamán bemutatásra kerültek a vállalat által alkalmazott legújabb logisztikai fejlesztések, melyek egy részével a hallgatók élőben is megismerkedhettek a raktárlátogatás során.

2017.12.20.

Doktori címet szerzett Rácz Béla-Gergely, intézetünk oktatója

A Menedzsment tudományok doktora címet szerezte meg Rácz Béla-Gergely kollégánk doktori tézisének nyilvános megvédése során, melyre 2017. december 7-én került sor a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán. A doktori értekezés címe: „Knowledge transfer in multinational companies for increasing operational plant performance”, témavezetője dr. Anca Borza, egyetemi tanár.

2017.12.12.

Két dobogós helyezés a CIMA menedzsment és számvitel versenyen

Kiváló második és harmadik helyezést értek hallgatói csapataink a Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) által a karunkon megrendezett menedzsment és számvitel témájú CIMA Business Case Study Competition-on.  Második helyet ért el Deák Péter, Kelemen Kincső és Szabó Norbert, a harmadik helyen pedig Costiniuc Norbert-Dániel, Gríz Zsuzsánna és Győri Hunor végzett. Gratulálunk hallgatóinknak!

2017.12.07.

Közös projektet indít el a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar és az UBER Románia

A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara és az UBER Románia együttműködési megállapodása alapján a két intézmény egy közös stratégiai projektet indít. Az UBERStudent program keretén belül a kar és intézetünk diákjai ingyenesen, illetve kedvezményes díjszabással vehetik igénybe az UBER szolgáltatásait az egyetem legfontosabb érdekeltségi pontjai között.

2017.12.07.

Előző 12345 ... 59 Következő