Főoldal /

Ballagnak a mesteri képzéseink végzős hallgatói

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három mesteri képzésének, a Marketing stratégiák és politikák, a Vállalkozásmenedzsment és a Vállalati pénzügyi menedzsment mesterik végzős hallgatói is ballagnak 2018. június 5-én 16.00 órától, a BBTE Magyar Tagozatának magiszteri ballagási ünnepsége keretében. Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk!

2018.05.29.

Eredményes szereplés a XXI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencián

Kiváló eredményeket értek el intézetünk hallgatói a 2018. május 24-27. között megrendezett XXI. ETDK három közgazdaság- és gazdálkodástudományi szekciójában. Gratulálunk minden ETDK résztvevő hallgatónak és témavezető oktatónak! Ugyanakkor köszönetet mondunk a zsűrizésben résztvevő oktatóknak és gazdasági szakembereknek!

2018.05.29.

A XXI. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak programja

A 2018. május 24-27. között megrendezésre kerülő XXI. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén 31 diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. A program elkészült, amire minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várnak a szervezők!

2018.05.22.

Menedzsment módszerek a közszolgáltatóknál: Pálhegyi Zoltán előadása

2018. május 24-én, 11:20 órától a 006-os teremben Pálhegyi Zoltán, a nagyváradi köztisztasági vállalat ügyvezető igazgatója tart előadást Menedzsment módszerek a közszolgáltatóknál címmel. Pálhegyi Zoltán MBA oklevéllel rendelkezik a Rotterdami Erasmus Egyetemről, több mint 10 éves szakmai pályafutása során pedig vezető funkciót töltött be több sikeres vállalatnál.

2018.05.21.

Győzelem a menedzsment témájú Év Esetoldója Versenyen

Boros Éva, Menedzsment szakirányos, 3. éves hallgatónk csapatának győzelmével zárult a menedzsment témájú Év Esetoldója Verseny 2018-as évada. A versenyen a legrangosabb esettanulmány versenyeken jó összesített eredményeket elérő egyetemi hallgatók vehettek részt, akik jó helyezést értek el az Év Esetoldója Rangsorban. Gratulálunk hallgatónknak!

2018.05.17.

Marketing Event Madaras Melindával - A reklámügynökségek mindennapjairól

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency szakértője, előadást tart Dióhéjban egy reklámügynökség mindennapjairól címmel 2018. május 15-én 17:20-18:50 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 105 termében. Ha többet szeretnél megtudni a reklámügynökségi életről, szeretettel várunk az előadásra!

2018.05.10.

Előző 12345 ... 64 Következő