Főoldal /

Hírek

Második hely a bukaresti Mastercard Case Challenge menedzsment esettanulmány versenyen

Molnár Eszter (Gazdasági informatika 2. év), Szekeres Krisztián (Menedzsment 3. év) és Vizeli Ibolya (Marketing 3. év) személyében három hallgatónk is bejutott a bukaresti Mastercard Case Challenge menedzsment esettanulmány verseny top 12-es döntőjébe, ahol mindhárman kiváló szakmai teljesítményt nyújtottak, és Vizeli Ibolya csapatával a 2. helyezést is elérte. Gratulálunk hallgatóinknak!

2019.06.02.

Marketingtervezés a gyakorlatban 2019-2020

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a Marketingtervezés tantárgy keretében a 2019-2020-as tanévben is folytatjuk a tíz éve elindított Marketingtervezés a gyakorlatban című programot. A program során a vállalatok innovatív ötleteket kapnak a fiatal generációtól, míg a diákok gyakorlati tapasztalatra tehetnek szert. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2019. szeptember 13-ig várjuk!

2019.05.31.

Interjú a Seattle-ben versenyzett GTK-s hallgatóinkkal

Seattle, Harvard, Washington, Bergen, Maastricht, Montreal, London, Párizs, Pisa. Néhány azon helyszínek közül, ahol a Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) szakkollégiumunk diákjai menedzsment és pénzügyi esettanulmány versenyeken sikerrel képviselték intézetünket a közelmúltban. Most a Seattle-ből hazatérő csapattal készített interjú a kulisszák mögé is betekintést enged. Hogyan segíti őket szakmailag a GTK? Hogyan készültek fel? Hogy érezték magukat a nemzetközi környezetben? Erről, és sok másról lehet olvasni a Transindex Hoppipola blogjának interjújában.

2019.05.28.

Intézetünk hallgatói a L’Oréal Brandstorm párizsi globális döntőjében bizonyították tudásukat

2019. május 26-án tért haza Intézetünk csapata a L’Oréal Brandstorm nemzetközi verseny párizsi globális döntőjéről. A Nagy Noémi (Marketing, II. év), Ilyés Klarisz (Pénzügy és Bank, I. év) és Szabó Gellért (Marketing, II. év) alkotta Skintuition csapat méltán lehet büszke teljesítményére, hiszen a világ 64 legjobb csapata közt bizonyíthatott a L’Oréal globális piacvezető kozmetikai vállalat 2019-es versenyén, és szerzett életre szóló élményeket és szakmai tapasztalatot. Gratulálunk hallgatóinknak!

2019.05.28.

Eredményes szereplés a XXII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencián

Kiváló eredményeket értek el intézetünk hallgatói a 2019. május 23-26. között megrendezett XXII. ETDK három közgazdaság- és gazdálkodástudományi szekciójában, három első, négy második, négy harmadik díjat és két dicséretet elérve. Gratulálunk minden ETDK résztvevő hallgatónak és témavezető oktatónak! Ugyanakkor köszönetet mondunk a zsűrizésben résztvevő oktatóknak és gazdasági szakembereknek!

2019.05.27.

A XXII. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak programja

A 2019. május 23-26. között megrendezésre kerülő XXII. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén összesen 27 dolgozatot mutatnak be a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatos diákjai. Az előadásokra minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várnak a szervezők!

2019.05.21.

Előző 12345 ... 78 Következő