Főoldal /

Szép eredmények a Wizz Air nemzetközi esettanulmány versenyén

Szilágyi Ágnes, Vállalkozásmenedzsment mesteris hallgatónk csapatával a legjobb 12 közé jutott, alapképzéses csapatunk pedig szintén bejutott a Wizz Youth Challenge verseny budapesti középdöntőjébe. A 2017. május 17-18. között megrendezett eseményre összesen 978 csapat jelentkezett 38 országból. Gratulálunk hallgatóinknak!

2017.05.30.

Eredményes szereplés a XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencián

Kiváló eredményeket értek el intézetünk hallgatói a 2017. május 18-21. között megrendezett XX. ETDK három közgazdaság- és gazdálkodástudományi szekciójában. Gratulálunk minden ETDK résztvevő hallgatónak és témavezető oktatónak! Ugyanakkor köszönetet mondunk a zsűrizésben résztvevő oktatóknak és gazdasági szakembereknek!

2017.05.22.

ICEBM 2017 - International Conference, First Call

23 October 2017, Cluj-Napoca, Romania

The 3rd edition of the International Conference on Economics and Business Management – ICEBM 2017 will bring together academics and researchers from various fields (accounting, business information systems, economics, finance, marketing and management) to share their innovative ideas and research results.

2017.05.22.

A XX. ETDK gazdaságtudományi szekcióinak programja

A 2017. május 18-21. között megrendezésre kerülő XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia három gazdaságtudományi szekciójában idén is számos diák kéviseli a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatát. Minden érdeklődőt és szurkolót szeretettel várnak a szervezők!

2017.05.14.

Győzelem és dobogós helyezések az „Év esetoldója” menedzsment versenyen

Deák Péter (Gazdasági informatika) első, Deák Levente (Pénzügy és bank) második, Éltes Rita (Menedzsment) harmadik helyet szerzett csapatával a budapesti helyszínű „Év esetoldója” menedzsment versenyen. Idén a Kárpát-medence legjobb esettanulmány oldóinak rangsorában Deák Péter végzett az élen, Éltes Rita pedig második lett. Gratulálunk!

2017.05.10.

Marketing Event Orbán Zsolttal - Ösztönzési és értékesítési rendszerek a B2B környezetben

2017. május 12-én, 14.00 órai kezdettel előadást tart Orbán Zsolt Ösztönzési és értékesítési rendszerek a B2B környezetben címmel a Kar 006-os termében. Orbán Zsolt jelenleg tanácsadó és vállalkozó, korábban 6 évig a McKinsey & Company munkatársa volt. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.05.05.

Előző 12345 ... 51 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.