Főoldal /

Tanulmányi látogatás a Román Nemzeti Bank kolozsvári székhelyén

2018. április 17-én a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet másodéves pénzügyes hallgatói meglátogatták a Román Nemzeti Bank kolozsvári székhelyét. A látogatás során betekintést nyerhettek a Nemzeti Bank működésébe, és érdekes előadásokat hallgathattak a Nemzeti Bank gazdasági szerepéről és a pénz kialakulásáról.

2018.04.19.

A Synergy csapat nyerte a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny 2018-as évadát

2018. április 15-én a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a került sor a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntőjére, idén már a 23. alkalommal. A versenyen a kar magyar tagozatos hallgatói vehettek részt, akik színvonalas szakmai projekteket mutattak be a vállalati zsűri előtt. Gratulálunk minden résztvevőnek!

2018.04.17.

Lezárult a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének tizedik évada

2018. április 13-15. között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a tizedik alkalommal megrendezett, jubileumi Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének döntőjére. A versenyen résztvevő diákok kiváló teljesítményt nyújtottak, gratulálunk minden vállalkozó szellemű középiskolásnak és tanáraiknak!

2018.04.17.

Kolozsvári Esettanulmány Napok program, 2018. április 15.

2018. április 15-én kerül sor a Kolozsvári Esettanulmány Napok központi rendezvényeinek, a X. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének és a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek a döntő fordulóira. A versenyen 16 középiskolás és 16 egyetemista csapat méri össze gyakorlati tudását egy vállalati gazdasági esettanulmány megoldása során. A versenyek döntő fordulóira minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.12.

Szervezeti menedzsment előadás a Bonafarm vezetőjével

2018. április 16-án (hétfőn) 9:00-11:00 óra között A mezőgazdaság fejlődése nélkül még ma is vándorolnánk és gyűjtögetnénk? címmel tart előadást a Bonafarm Csoport képviseletében Pókos Gergely (üzletfejlesztési igazgató, vezérigazgató helyettes). Az előadásra a 118-as teremben kerül sor. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.12.

Marketing Event Láng Emesével az autóértékesítésről

2018. április 16-án 11:20 órai kezdettel Láng Emese az RMB Inter Auto ügyviteli igazgatója tart előadást Eladásmenedzsment az autóértékesítésben címmel a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 329-es termében. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.11.

Előző 12345 ... 63 Következő