Főoldal /

Szervezeti menedzsment előadás Vincze Tamással

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Szervezeti Menedzsment tantárgy keretében Vincze Tamás Változásmenedzsment előadására kerül sor. Vincze Tamás, az East Grain KFT ügyvezető igazgatója, intézetünk egykori hallgatója, gyakorlati vezetői tapasztalatait osztja meg a hallgatókkal. Minden érdeklődőt szeretettel várunk május 7-én 14.00-kor a 006-os teremben!

2018.05.07.

Szakdolgozatírás felkészítő dr. Rácz Bélával: kutatásmódszertan és prezentáció készítés

2018. május 8-án, kedden, 14:00-15:30 óra között, karunk 118-as termében kerül sor a Megfelelő kutatásmódszertan és prezentáció készítés című előadásra, ahol dr. Rácz Béla látja el hasznos tanácsokkal mindazon hallgatókat, akik tudományos diákköri konferenciára beadandó dolgozat, alapképzéses szakdolgozat vagy mesteris disszertáció megírása előtt állnak.

2018.05.05.

Tanulmányi látogatás a Román Nemzeti Bank kolozsvári székhelyén

2018. április 17-én a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet másodéves pénzügyes hallgatói meglátogatták a Román Nemzeti Bank kolozsvári székhelyét. A látogatás során betekintést nyerhettek a Nemzeti Bank működésébe, és érdekes előadásokat hallgathattak a Nemzeti Bank gazdasági szerepéről és a pénz kialakulásáról.

2018.04.19.

A Synergy csapat nyerte a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny 2018-as évadát

2018. április 15-én a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a került sor a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntőjére, idén már a 23. alkalommal. A versenyen a kar magyar tagozatos hallgatói vehettek részt, akik színvonalas szakmai projekteket mutattak be a vállalati zsűri előtt. Gratulálunk minden résztvevőnek!

2018.04.17.

Lezárult a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének tizedik évada

2018. április 13-15. között a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a tizedik alkalommal megrendezett, jubileumi Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének döntőjére. A versenyen résztvevő diákok kiváló teljesítményt nyújtottak, gratulálunk minden vállalkozó szellemű középiskolásnak és tanáraiknak!

2018.04.17.

Kolozsvári Esettanulmány Napok program, 2018. április 15.

2018. április 15-én kerül sor a Kolozsvári Esettanulmány Napok központi rendezvényeinek, a X. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének és a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek a döntő fordulóira. A versenyen 16 középiskolás és 16 egyetemista csapat méri össze gyakorlati tudását egy vállalati gazdasági esettanulmány megoldása során. A versenyek döntő fordulóira minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.04.12.

Előző 123456 ... 64 Következő