Főoldal /

Szervezeti menedzsment az UBM Feed Romániánál – tanulmányi kirándulás

Intézetünk 2. éves Menedzsment szakirányos hallgatói 2019. május 20-án tanulmányi kiránduláson vehettek részt a kerelőszentpáli székhellyel rendelkező UBM Feed Románia takarmánykeverőjében ahol részletes betekintést nyerhettek a vállalat működésébe, valamint a vállalati folyamatok menedzsmentjébe. Köszönjük az UBM Feed Románia képviselőinek, és Laczkó Dénes ügyvezetőnek a nagyszerű fogadtatást és a színvonalas szakmai programot!

2019.05.21.

Dobogós helyezés a Budapesti Corvinus Egyetem menedzsment esetversenyén

Kiváló harmadik helyezést ért el intézetünk elsőéves hallgatói csapata a COBE (Cases on Business Economics) gyakorlati menedzsment esettanulmány verseny döntőjében, amely a Budapesti Corvinus Egyetemen került megrendezésre. A csapat tagjai Boga Balázs (Menedzsment, 1. év), Izsák Réka (Pénzügy és bank, 1. év), Szép Hunor (Pénzügy és bank, 1. év) és Tiboldi Dorka (Gazdasági informatika, 1. év) voltak. Gratulálunk!

2019.05.20.

Nemzetközi start-up menedzsment előadás Barna Tiborral

Nemzetközi start-up alapítói tapasztalatait osztja meg a másodéves Menedzsment szakos hallgatókkal Szervezeti menedzsment tárgy keretein belül Barna Tibor meghívott előadónk, a GoodBox egyik alapítója, az Oxford és London School of Economics Egyetemek végzettje. Az előadás május 21-én, 14:00 órától kerül megtartásra a 118-as teremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2019.05.17.

OrtoProfil tanulmányi ösztöndíj harmadéves alapképzéses és elsőéves mesteri hallgatóinknak

Intézetünk vállalati partnere, az OrtoProfil 1800 euró értékű ösztöndíjat hirdet meg 3. éves alapképzéses 1. éves mesteri hallgatóinknak. Az ösztöndíjat elnyert hallgatók egy közösen időzített 3 hónapos internship-en is részt vehetnek a vállalatnál a mesteri képzés időszaka alatt. Jelentkezési határidő 2019. május 20.

2019.05.15.

Marketing Event Madaras Melindával a reklámügynökségek mindennapjairól

Madaras Melinda, a Loopaa Marketing Agency marketingmenedzsere, előadást tart Dióhéjban egy reklámügynökség mindennapjairól címmel 2019. május 14-én 19:00-20:30 óra között a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar 127 termében. Ha többet szeretnél megtudni a reklámügynökségi életről, szeretettel várunk az előadásra!

2019.05.12.

Az MTA külső tagjává választották dr. Vincze Máriát, intézetünk emerita professzorát

A 2019. május 7-én megtartott éves közgyűlésén a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) négy erdélyi egyetemi tanárt is beválasztott a tagjai közé, köztük dr. Vincze Mária Magdolnát, a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének emerita professzorát. Ezzel az MTA romániai külső tagjainak a száma 22-re bővült. Gratulálunk a tanárnőnek a rangos elismeréshez!

2019.05.10.

Előző 123456 ... 78 Következő