Főoldal /

Dobogós helyezés a Magnolia gazdasági esettanulmány versenyén

Kiváló harmadik helyezést ért el Gergely Andrea, a intézetünk 3. éves, Pénzügy és Bank szakirányos hallgatója a Magnolia vállalat, valamint a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar által 2018. március 30-án szervezett román nyelvű esettanulmány versenyen. A versenyen a jelentkezőknek a Magnolia.ro weboldal fejlesztésére és az online eladások növelésére tett a javaslataikat kellett bemutatniuk. Gratulálunk!

2018.04.05.

Kellemes húsvéti ünnepeket kíván a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

Minden kedves hallgatójának, kollégájának és szakmai partnerének kellemes húsvéti ünnepet kíván a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete!

2018.03.30.

Sikeres szereplés a BBTE Interdiszciplináris Tehetségfórumán

Csíki Ottó, 3. éves Menedzsment szakirányos hallgató kiváló 2. helyezést szerzett a 2018. március 23-24. között a Babeş-Bolyai Tudományegyetem által megrendezett Interdiszciplináris Tehetségfórumon. A rendezvényen bemutatott kutatási munkája az elektromos autók jövőjét vizsgálta globális szinten. A konferencián szintén részt vett Costiniuc Norbert, 2. éves Pénzügy és bank szakirányos hallgató, aki a helyi vendéglátóipar elemzését ismertette a résztvevőknek.

2018.03.29.

Idén is megszervezzük a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenyt. Jelentkezz!

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében, 2018. április 15-én kerül megrendezésre a kar alapképzéses és mesteris hallgatói számára kiírt Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny. A jelentkezési határidő 2018. március 31., este 10 óra. A díjazott csapatok értékes pénzjutalomban részesülnek. Jelentkezz most!

2018.03.27.

Első hely a régió legrangosabb menedzsment esettanulmány versenyén

Boros Éva (Menedzsment, 3. év), Fekete Réka (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év), Horváth Adrienn (Menedzsment, 3. év) és Szabó László (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év) hallgatóink győzelmével zárult idén a Kárpát-medence legrangosabb gyakorlati menedzsment versenye, a budapesti XIX. Országos Esettanulmány Verseny. Gratulálunk hallgatóinknak a szép eredményekhez!

2018.03.15.

Intézetünk oktatói az OTP Fáy András Alapítvány Digitális Ötletpályázatának díjazottjai között

A 2017. november – 2018. február között zajló OTP Fáy András Alapítvány Digitális Ötletpályázatán intézetünk oktatói csapatának projektje a beérkezett több mint 400 pályázat közül bekerült a 25-ös döntőbe, majd azon 9 pályázat egyike lett, amelyeket a zsűri a legígéretesebbeknek ítélt és díjazott. A projektcsapat tagjai Săplăcan Zsuzsa, Benedek Botond és Alt Mónika Anetta, intézetünk oktatói, valamint Pál Ferenc, aki Magyarországról erősítette a csapatot.

2018.03.14.

Előző 123456 ... 63 Következő