Főoldal /

Hírek

Piacok vagy emberek? A pénzügyi viselkedéstan néhány nyitott kérdéséről - Nagy Bálint előadása

Dr. Nagy Bálint Zsolt, intézetünk docense előadást tart A Magyar Tudomány Napja Erdélyben 16. fórum nyitó napján, a plenáris ülésszak keretében. Az előadás címe: Piacok vagy emberek? A pénzügyi viselkedéstan néhány nyitott kérdéséről. Az előadásra 2017. november 24-én, pénteken, 12.30 órától kerül sor a kolozsvári Protestáns Teológiai Intézet dísztermében.

2017.11.23.

Győzelem a BME menedzsment esettanulmány versenyén

Hallgatóink győzelmével zárult a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma által haladó esettanulmány megoldóknak rendezett verseny, az ESET’17 PRO. A Horváth Adrienn (Menedzsment 3. év), Pádár Zsuzsánna (Pénzügy és bank 2. év), Szász Karina (Pénzügy és bank 2. év) és Vizeli Ibolya (Marketing 2. év) hallgatóink által a Vodafone Magyarország számára kidolgozott menedzsment megoldást a zsűri a legjobbnak értékelte.

2017.11.22.

Jakab István tart előadást az európai szemeszterről

2017. november 20-án hétfőn 11.20 órai  kezdettel Jakab István, az Európai Bizottság romániai képviseletének tanácsosa, tart előadást az Európa gazdaságtana tárgy keretén belül a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar A2 termében Az európai szemeszter címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.11.16.

Folyamatmenedzsment az E.On-nál: Temesváry Zsolt ügyvezető igazgató előadása

2017. november 10-én az Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tárgy keretén belül tartott előadást Temesváry Zsolt, az E.On Business Services Romania ügyvezető igazgatója a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatóknak. Az előadás elsősorban a vállalati szolgáltatóközpontok létrehozásának és működtetésének sikertényezőire fókuszált, kiemelve a belső folyamatok menedzsmentjének szerepét.

2017.11.13.

Második és negyedik hely a pécsi menedzsment és számvitel versenyen

Második és negyedik helyezést értek el intézetünk hallgatói csapatai a Pécsi Tudományegyetemen megrendezett menedzsment és számvitel esettanulmány verseny 2017-es évadában. A gyakorlati tudásra alapozó megmérettetés 15 csapatos mezőnyében intézetünk négy csapattal képviseltette magát, melyből kettő a döntőbe jutott, egy pedig a dobogó második fokára is felállhatott. Gratulálunk csapatainknak!

2017.11.08.

ERP rendszerekről és banki alkalmazásokról tart előadást Moldvoy Ákos

Számvitelben alkalmazott integrált rendszerek tantárgy keretében 2017. november 6-án 8:00 - 9:30 között Moldvoy Ákos, az E-On Business Services vállalat Banking and Payment csapatának koordinátora tart előadást a Kar 329-es termében ERP rendszerek és banki alkalmazások fontossága egy multinacionális vállalatban címmel. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

2017.11.01.

Előző 123456 ... 57 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.