Főoldal /

Washingtoni versenyre kaptak meghívást a magyar tagozatos közgazdász hallgatók

A világ egyik vezető esettanulmány-versenyére, a washingtoni Global Business Case Competion-re kapott meghívást a intézetünk négyfős hallgatói csapata. A meghívás az elmúlt két tanév során az intézetünk hallgatói által világszintű gazdasági versenyeken elért kiemelkedő eredményeknek köszönhető: hallgatóink többek között a Harvardon, Montrealban, Londonban, Párizsban, Pisában, Brüsszelben bizonyították felkészültségüket.

2018.07.18.

Felvételi közgazdász alapképzésre - Négy szakiránnyal, 143 tandíjmentes és 107 tandíjas hellyel várunk!

A kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete felvételit hirdet egyetemi alapképzésre a 2018-2019-es tanévre. A jelentkező diákok négy szakirány közül választhatnak: Gazdasági informatika, Marketing, Menedzsment és Pénzügy és bank. A négy szakirányon 143 államilag támogatott hely várja a jelentkezőket július 11-17. között.

2018.07.02.

Vállalati partnerekkel és 68 tandíjmentes hellyel indulnak mesteri képzéseink

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének három mesterképzése – a Vállalati pénzügyi menedzsment, a Marketing stratégiák és politikák, valamint a Vállalkozásmenedzsment – a 2018-2019-es tanévben is vállalatokkal együttműködésben kerül meghirdetésre, és összesen 68 tandíjmentes hellyel várja a felvételizőket.

2018.06.26.

Marketingtervezés a gyakorlatban 2018-2019

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán, a Marketingtervezés tantárgy keretében a 2018-2019-es tanévben is folytatjuk a kilenc éve elindított Marketingtervezés a gyakorlatban című programot. A program során a vállalatok innovatív ötleteket kapnak a fiatal generációtól, míg a diákok gyakorlati tapasztalatra tehetnek szert. Az érdeklődő vállalatok jelentkezését 2018. szeptember 10-ig várjuk!

2018.06.18.

Mesteri képzéseink végzős hallgatói ballagtak

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három mesteri képzésének, a Marketing stratégiák és politikák, a Vállalkozásmenedzsment és a Vállalati pénzügyi menedzsment mesterik végzős hallgatói ballagtak 2018. június 5-én. Gratulálunk nekik, és várjuk a következő tanévben is a közgazdász szakma iránt érdeklődőket!

2018.06.11.

Ballagnak a mesteri képzéseink végzős hallgatói

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet három mesteri képzésének, a Marketing stratégiák és politikák, a Vállalkozásmenedzsment és a Vállalati pénzügyi menedzsment mesterik végzős hallgatói is ballagnak 2018. június 5-én 16.00 órától, a BBTE Magyar Tagozatának magiszteri ballagási ünnepsége keretében. Gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk!

2018.05.29.

Előző 123456 ... 66 Következő