Főoldal /

Felkészítő ETDK- és szakdolgozat írására dr. Szász Leventével

2017. december 12-én, kedden, 15:40-17:40 óra között, karunk 118-as termében kerül sor a hagyományosan minden évben megszervezett „Hogyan írjunk szakdolgozatot?” című előadásra, ahol dr. Szász Levente látja el hasznos tanácsokkal mindazon hallgatókat, akik tudományos diákköri konferenciára beadandó dolgozat, alapképzéses szakdolgozat vagy mesteris disszertáció megírása előtt állnak.

2017.12.06.

Döntős szereplés az OTP Bank Románia Erdély Pitch 2017 versenyén

Az OTP Bank Románia által szervezett Erdély Pitch 2017 esettanulmány verseny top 6-os bukaresti döntőjébe jutott, és ott remekül helyt állt intézetünk Fortune fantázianevű hallgatói csapata. A csapat tagjai Costiniuc Norbert-Dániel, Géger Gyopár, Kelemen Kincső, Kiss Norbert, illetve Vojkuj Csongor voltak. A verseny győztese a The House csapat lett, melynek tagja volt Mészáros Tibor egykori hallgatónk is. Gratulálunk hallgatóinknak és volt hallgatónknak!

2017.12.05.

Menedzsment kihívások a VIBE Fesztivál szervezésében – Rés Konrád előadása

2017. november 27-én Rés Konrád-Gergely, a VIBE Events Management Kft. képviselője tartott előadást a marosvásárhelyi VIBE Fesztivál folyamatairól, valamint a rendezvény vezetési és szervezési kihívásairól. Az előadásra az Értékteremtő folyamatok menedzsmentje tantárgy keretein belül került sor, melynek során a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatók megismerkedhettek a fesztivál koncepciójának kialakításával és a szervezés folyamatmenedzsment kihívásaival.

2017.12.04.

Második hely és két különdíj a BGE pénzügy és menedzsment versenyén

Második helyezést értek el, és emellett két különdíjat is szereztek hallgatóink a Budapesti Gazdasági Egyetem által szervezett VI. Országos Controlling Esettanulmány Versenyen. Csapatunk tagjai Bálint Alexandra Teodóra (Vállalati pénzügyi menedzsment mesteri, 2. év), Boros Éva (Menedzsment 3. év), Deák Levente (Vállalati pénzügyi menedzsment mesteri, 1. év) és Deák Péter (Gazdasági informatika 3. év) voltak. Gratulálunk!

2017.12.01.

Egy mobil alkalmazás életciklusa az ötlettől a megvalósulásig - előadás a Halcyon Mobillal

A Szolgáltatások alapjai tantárgy keretében 2017. december 6-án, 11.20-12.50 óra között izgalmas előadásra kerül sor a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar A2-es termében. Bálint Katalin, a Halcyon Mobile UX designere és Deac Csilla, a cég marketingese tartanak előadást arról, hogy hogyan születik egy mobil applikáció. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2017.11.29.

Dobogós helyezés az ESET’17 START menedzsment versenyen

Kiválóan szerepeltek hallgatóink a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Management Szakkollégiuma által kezdő esettanulmányozóknak megrendezett ESET’17 START menedzsement esettanulmány versenyen. Mindhárom csapatunk bejutott a 15 csapatos elődöntőbe, kettő a top 8-as döntőbe is bekerült, egy csapatunk (Barabási Tamás, Fekete Bence, Molnár Eszter, Sándor Krisztián) pedig a dobogó harmadik fokára is felállhatott.

2017.11.28.

Előző 123456 ... 59 Következő