Főoldal /

I. díj a budapesti BCG Strategy Cup 2014 versenyen

2014. április 26-27 között került megrendezésre a magyarországi Boston Consulting Group szervezésében a BCG Strategy Cup 2014. Többszáz jelentkező közül a karunkat képviselő Ábrahám Krisztinát (Vállalkozásmenedzsment mesteri, II. év) beválasztották a verseny 24 fős döntőjére, ahol csapatával kiváló első helyezést ért el.

2014.04.29.

Erasmus summer school "Managing the responsible organisation"

Babeş-Bolyai  University calls for applications for  participating in an Erasmus  intensive summer course on Managing the Responsible Organisation. The programme will take place at Budapest Business School in Budapest between 28 July and 8 August.

2014.04.29.

Első helyezés a Miskolci Egyetem esettanulmány versenyén

2014. április 24-25. között került megrendezésre a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara és Vezetéstudományi Intézete szervezésében a Dr. Susánszky János Esettanulmány-megoldó Emlékverseny. A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetet képviselő QualiTeam csapat kiváló első helyezést ért el.

2014.04.28.

A GE Foundation ösztöndíjában részesült karunk diákja

A General Electric Foundation minden évben meghirdeti Vezetőképző programját, melyre 14 ország, köztük Románia, egyetemeinek hallgatói jelentkezhetnek. Karunkról Német Hunor másodéves Menedzsment szakirányos hallgató pályázta meg a lehetőséget, és a többlépcsős kiválasztási folyamatot teljesítve, sikeresen felvételizett.

2014.04.25.

Lezárult a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny

2014. április 6-án a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében került sor a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntőjére, idén már a 19. alkalommal. A versenyen a Kar magyar tagozatos hallgatóiból álló 4 fős csapatok vehettek részt.

2014.04.07.

Véget ért a VI. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet és a Pro Oeconomica Egyesület hatodik alkalommal szervezte meg a Kolozsvári Esettanulmány Napok rendezvénysorozatát. A Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének döntő fordulójára 2014. április 6-án került sor. A versenyzők az OTP Bank Románia által szolgáltatott esettanulmányon dolgoztak.

2014.04.07.

Előző 1 ... 47484950515253 ... 63 Következő