Főoldal /

Tanulmányi kirándulás Tordán

2012. november 27-én a 3. éves Menedzsment szakirányos hallgatók tanulmányi kiránduláson vehettek részt, amely magába foglalta két tordai székhelyű vállalat, valamint a helyi sóbánya meglátogatását is.

2012.12.19.

Sikerrel zárult a magyar tagozat által szervezett első Alumni Est

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán belül működő Magyar Intézet első születésnapja alkalmából, 2012. december 8.-án, Alumni Estet szervezett.

2012.12.12.

Wanted!!!

A Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának Magyar Intézete marketingkommunikációs tevékenységének fejlesztéséhez reprezentatív arcokat keres.

2012.11.28.

Diákjaink sikere az E4C nemzetközi esettanulmány verseny első fordulóján

A European Case Study Competition for Consulting Clubs (E4C) esettanulmány verseny első fordulóján első helyet szerzett a Gazdasági Tanácsadó Klub (GTK) csapata.

2012.11.26.

Alumni Est

Sok szeretettel várjuk Alumni Estünkön a Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar magyar tagozatának végzett hallgatóit.

Időpont: 2012.december 8. szombat

Helyszín: Babeş-Bolyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar, Teodor Mihail utca 58-60 szám, Aula

2012.11.08.

Előző 1 ... 4748495051 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.