Főoldal /

Erdély Attila III. helyezést ért el a HBCS 2012/13-as éves rangsorában

Erdély Attila, intézetünk végzős mesteris hallgatója III. helyezést ért el a Hungarian Business Case Society 2012/13-as éves rangsorában. A rangsor felállításánál a szerzők egyetemi esettanulmány versenyek, tanácsadó cégek által szervezett versenyek, iparági versenyek és üzleti szimulációs versenyek eredményeit vették alapul.

Gratulálunk a kiváló eredményhez!

2013.09.23.

International Conference on Economics and Business Management

ICEBM 2013 - 23 November 2013, Cluj-Napoca, Romania

The 1st edition of the International Conference on Economics and Business Management – ICEBM 2013 will bring together academics and researchers from various fields (accounting, economics, finance, marketing and management) to share their innovative ideas, strategies and research results regarding current economic problems, both at macro- or micro levels.

2013.09.15.

Második BBTE – Közgáz Alumni Est, 2013

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete egykori hallgatói számára második alkalommal szervezi meg 2013. szeptember 28-án az Alumni Estet. Az esemény alkalmat biztosít volt diáktársakkal való találkozásra, szakmai kapcsolatépítésre és visszajelzések közvetítésére az egyetemi oktatás fejlesztése céljából.

Minden egykori diákunkat szeretettel várjuk!

2013.09.13.

Hamarosan kezdődik az őszi felvételi időszak a fennmaradt helyekre

Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon szeptember 9-20. között zajlik az őszi felvételi időszak a júliusi felvételin el nem foglalt helyekre. A követelmények nem változtak. A beiratkozási időszak szeptember 9-13. az alapképzés számára és 9-12. a mesteri képzések számára.

2013.08.30.

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet a Kolozsvári Magyar Napokon

A Kolozsvári Magyar Napok keretében a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete érdekes programokkal várja az érdeklődőket a Farkas utcai Relax sátorban, augusztus 24. és 25-én, szombaton és vasárnap a kora délutáni órákban.BBTE  Relax Sátor - kapcsolj ki nálunk!

2013.08.22.

Végleges eredmények a 2013 júliusi felvételi időszak után

Kifüggesztésre kerültek a 2013 júliusi felvétei időszak VÉGLEGES eredményei. A fennmaradt helyekre szeptember 9-20. között újra lehet pályázni.

2013.07.23.

Előző 1 ... 47484950515253 ... 57 Következő

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.