Főoldal /

Marketing event a Vinca Wine-nal

A Marketingtervezés tantárgy keretében a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat a Vica Wines képviseletében Leitersdorfer Edit. Vonzó-e a pezsgő, ha nem francia? című előadására 2014. október 27-én kerül sor  11.20-tól a 009-es teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.10.24.

Tanulmányi látogatás a BRD banknál

A KGTK Gazdasági informatikus diákjai, Avornicului Mihai tanár úr szervezésében, tanulmányi látogatáson vettek részt október 23-án a BRD bankban. A lelkes csapat a BRD igazgatóját, informatikusát és marketing felelősét faggatta tevékenységeikről. A gazdasági informatikus hallgatók számára a gazdasági folyamatok jó megértése járul hozzá azok megfelelő programozásához.

2014.10.24.

Marketing event a Bridge Language Study House-szal

A Marketingtervezés tantárgy keretében a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat a Bridge Language Study House Egyesület képviseletében Bíró Klára és Bajkó Beáta. Az előadásra 2014. október 24-én kerül sor  13:30-15:00 óra  között a 006 teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.10.23.

Marketing events Csepeti Ádámmal

A héten a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karra látogat Csepeti Ádám, a Budapesti Corvinus Egyetem oktatója. Marketing alapjai, Szolgáltatásmarketing, Marketingtervezés és Stratégiai marketing tantárgyak keretében tart előadást. A részletes programért kattintson. Az előadások nyitottak, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.10.20.

Marketing event Surányi Balázzsal

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar  őszi szemeszteres Marketing events előadás-sorozatának első meghívottja Surányi Balázs, Business Unit Manager az Autonet Importnál. Előadásában Az Auto Check Center szervizhálózat marketingtevékenységeiről fog beszélni. Az előadásra 2014. október 20-án kerül sor 11.20 órától a 009-es teremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.10.17.

Menedzsment a gyakorlatban

A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán oktatott Menedzsment tantárgy keretében meghívott előadónk Kerezsi Miklós, az East Consulting Kft. tulajdonosa és ügyvezetője, aki Stratégiaalkotástól az operatív menedzsmentig címmel tart előadást. Az előadásra 2014. október 14-én, 15.10-től kerül sor a 022-es teremben. Az előadás nyitott, minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2014.10.13.

Előző 1 ... 58596061626364 ... 78 Következő