Főoldal /

Győzelem a XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Versenyen

2013. február 15-17 között került megrendezésre a XI. Országos Pénzügyi Esettanulmány Verseny (OPEV) a győri Széchenyi István Egyetemen, ahol a kolozsvári csapat kiváló első helyezést ért el.

2013.02.24.

A pénzügyi és reálgazdasági válságból való kilábalás esélyei

A Kolozsvári Akadémiai Bizottság szervezésében 2013. február 22-én, pénteken 12 órától dr. Bélyácz Iván, a Pécsi Tudományegyetem professzora, a Magyar Tudományos Akadémia Gazdaság- és Jogtudományok Osztályának elnöke tart előadást intézetünkben.

2013.02.21.

V. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének szervezésében, 2013. április 12-14. között, ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Kolozsvári Esettanulmány Napok rendezvénysorozat.

2013.01.29.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem magyar tagozata első alkalommal a budapesti Educatio kiállításon

A külföldi egyetemek rangsorában helyet foglaló intézmény két napon keresztül tájékoztatta az érdeklődőket a felvételivel kapcsolatos információkról, oktatási kínálatról, kolozsvári egyetemista életről.

2013.01.24.

16. ETDK

Idén május 23. és 26. között kerül megrendezésre az erdélyi diákok tudományos megmérettetésre. A KMDSZ önkéntesei már ősz óta nagy lelkesedéssel végzik a konferencia előkészítő munkálatait, hogy májusban az előző évekhez hasonlóan egy sikeres, jól szervezett ETDK valósuljon meg.

2013.01.22.

Előző 1 ... 585960616263 Következő