II. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye - döntő

I. díj – a kézdivásárhelyi Nagy Mózes Elméleti Líceum „Eco-fighters” csapata (Vitályos Zsolt, Gál Andrea, Szőcs Csongor Ernő)

II. díj – a sepsiszentgyörgyi Székely Mikó Kollégium „XIA” csapata (Ancu Ágnes-Evelyn, Morar Róbert, Szonda Hanna)

III. díj – a marosvásárhelyi Bolyai Farkas Elméleti Líceum „T.A.R.” csapata (Kiss Rita-Judit, Kiss Tamás Csaba, Ferencz  Annamária)

További döntőbe jutott csapatok

• A kolozsvári Apáczai Csere János Elméleti Líceum, „Aktívák” csapat (Hanecz Roland, Tobiás Timea, Tlasadze Orsolya)
  • A kézdivásárhelyi Apor Péter Szakközépiskola, „Szörny R.t.” csapat (Kerestély Zsuzsanna, Farkas László, Fejér Gábor)
  • A brassói Áprily Lajos Főgimnázium, „Tappancs” csapat (Giurgiu Takó Emese, Lécz Melinda-Brigitta, Szőcs Melinda)
  • A sepsiszentgyörgyi Berde Áron Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola, „SGH” csapat (Santus Csaba, Gáll István, Halász Lóránt)
  • A csíkszeredai Joannes Kájoni Közgazdasági Iskolaközpont, „A legdurvábbak” csapat (Antal Emőke, Kelemen Csaba, Kálmán Tamás)
  • A csíkszeredai Márton Áron Gimnázium, „DVB” csapat (Böjthe István, Demeter Zselyke, Varga Attila)
  • A sepsiszentgyörgyi Mikes Kelemen Elméleti Líceum, „J. M. Keynes” csapat (Csinta Borbála, Kerekes Attila, Kovács Andor)
  • A székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnázium, „OBG” csapat (Szőcs Katalin, Tiboldi Orsolya, Larcher Krisztián)
  • A gyergyószentmiklósi Salamon Ernő Gimnázium, „SPB” csapat (Bajkó Zelma- Magdolna, Puskás Angella, Simon Enikő)
  • A székelykeresztúri Zeyk Domokos Iskolaközpont, „Mesterhármas” csapat (Rózsa Lóránd, Sipos László, Tamási Dezső)

A döntő képei megtalálhatók a KÜTV facebook oldalán.