III. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye - eredmények

I. díj - Ady Endre Líceum, Nagyvárad – Teszkó csapat (Gáspár Tamás, Jakobi Zsuzsanna, Kupás Beáta)

II. díj - Orbán Balázs Gimnázium, Székelykeresztúr - ABA csapat (Dénes Andrea, Kiss Alpár, Nemes Borbála)

III. díj - Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy - Játék csapat – (Béres Hanga, Partin Csaba, Varga Boglárka)

Dicséret - Joannes Kájoni Iskolaközpont, Csíkszereda - Megoldjuk csapat (Berényi Attila, Eckstein Zserhánszky Albert-Fülöp, Tódor Beáta).

A kolozsvári döntőbe jutott további csapatok:

• Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár – Passzívák csapat (Ambrus Tímea, Hanecz Roland, Tlasadze Orsolya)
  • Apor Péter Szakközépiskola, Kézdivásárhely – Szörnyecskék csapat (Gyöngyös Arnold, Hodor Katalin, Kerestély Zsuzsa)
  • Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó – Madagaszkár csapat (Kovács Réka-Katalin, Lezsák Paula-Erika, Német Hunor-Attila)
  • Berde Áron Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola, Sepsiszentgyörgy – Törtetők csapat (Gáspár Kincső-Noémi, Grigoras László-Barna, Kedves Norbert)
  • Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely - Szorgos manók csapat (Blénesi Kinga, Dudás Csaba, Kocsis Enikő-Orsolya)
  • Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy – Blanc csapat (Bitai Zsuzsa, Simon Csaba, Török Zsuzsánna-Réka)
  • Salamon Ernő Elméleti Gimnázium, Gyergyószentmiklós – Tőzsdecápák csapat (Búzás Boglárka, Kedves Emőke, Kozma Richárd)
  • Segítő Mária Római Katolikus Gimnázium, Csíkszereda – Üzletasszonyok (Bartis Tímea, Csutak Bíborka, Gál Alíz)