Második helyezés és két különdíj a veszprémi esetversenyen

Frissítve: 2024/03/07

2024. február 24-26. között került megrendezésre a veszprémi XXIII. Tímár László Esettanulmány Megoldó Verseny, amelyen csapatunk 2. helyezést ért el a vendégcsapatok kategóriájában. Egyetemünket 4 diák képviselte a QuattroConsult csapatnév alatt: Bereczki-Orbán Péter (Gazdasági informatika, II. év), Hadnagy Magor (Menedzsment, I. év), Hajdó Boglárka (Gazdasági informatika, I. év) és Kolozsi Gergő (Marketing, II. év). A QuattroConsult csapat a második helyezés mellett különdíjakban is részesült: Hadnagy Magor a biztonságtudatossági játékban első helyet, Hajdó Boglárka pedig a legjobb vendégelőadó díját érdemelte ki.

A veszprémi szervezésű verseny élőben zajlott 2024. február 24-26. között, amelynek keretén belül diákjaink magyarországi egyetemek diákjaival mérhették össze tudásukat. A csapatoknak 24 órájuk volt kidolgozni megoldásukat az esetre, melynek témája a Silver Frog Kft. kiberbiztonsággal és a NIS2 irányelvvel kapcsolatos problémai voltak. Emellett be kellet mutassanak egy három perces pitch-et hasonló témában.

A csapat felkészítő tanárai dr. Györfy Lehel-Zoltán, dr. Rácz Béla-Gergely és dr. Szász Levente voltak.

Gratulálunk a csapatnak a kiváló teljesítményért!

Létrehozva: 2024/03/07