279 diák nyert felvételt a KGTK magyar szakjaira a júliusi felvételin

Frissítve: 2015/08/03

A 2015-ös júliusi felvételi időszakban 279 diák felvételizett sikeresen a  Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által meghirdetett 4 alapképzéses és 3 mesterképzéses programra. Alapképzésre 233 diák, ebből 8 diák távoktatásra, mesterképzésre 46 diák nyert felvételt. Gratulálunk minden sikeresen felvételizőnek!

A 2015-ös júliusi felvételi időszakban 279 diák felvételizett sikeresen a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által meghirdetett 4 alapképzéses és 3 mesterképzéses programra. Alapképzésre 233 diák, ebből 8 diák távoktatásra, mesterképzésre 46 diák nyert felvételt. Gratulálunk minden sikeresen felvételizőnek!

A szeptemberi felvételi időszakban alapképzésen három szakon maradtak szabad helyek, kizárólag tandíjas finanszírozási formában:

- Marketing (nappali) - 9 tandíjas hely

- Menedzsment (nappali) - 16 tandíjas hely

- Menedzsment (távoktatás) - 42 tandíjas hely

- Pénzügy és bank (nappali) - 9 tandíjas hely

Mesterképzésen, a tandíjas helyek mellett, még 24 tandíjmentes helyre lehet jelentkezni az őszi felvételin:

- Marketing stratégiák és politikák (nappali) - 6 tandíjmentes hely + 55 tandíjas hely

- Vállalati pénzügyi menedzsment (nappali) - 12 tandíjmentes hely + 25 tandíjas hely

- Vállalkozásmenedzsment (nappali) - 6 tandíjmentes hely + 25 tandíjas hely

Kellemes vakációt kívánunk mindenkinek!

Felvételi információk: alapképzés és mesterképzés

Létrehozva: 2015/08/03