Szeptemberi felvételi - 2017

A 2017-es júliusi felvételi időszakban 317 diák felvételizett sikeresen a Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet által meghirdetett 4 alapképzés és 3 mesterképzés programra. Gratulálunk minden felvételt nyert jelentkezőnek! Szeptember 6-tól, az őszi felvételin még lehet csatlakozni a csapathoz!

Szeptember 6-tól, az őszi felvételin még lehet csatlakozni!

A szeptemberi felvételi időszakban alapképzésen meghirdetett helyek:

vállalati partnerségben meghirdetett mesterképzéseken a következő helyekre lehet jelentkezni az őszi felvételin:

Részletes információ a felvételi folyamatról elérhető itt: alapképzés és mesterképzés.

A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézet felvételit hirdet a 2017–2018 tanévre. A diákok négy alapkézés és három mesterképzés szak közül választhatnak. A nappali tagozatos képzést távoktatás is kiegészíti.