Május 2-től visszatér a jelenléti oktatás!

Frissítve: 2022/01/28

Február 21. és április 30. között az órák még kizárólag online lesznek minden évfolyam számára, de közben számos szakmai tevékenységet, mint például az idei Kolozsvári Egyetemista Esettanulmányi Versenyt, valamint szabadidős tevékenységet már az egyetem épületében fogunk tartani.

Május 2-tól az alapképzéses első és másodéves diákjaink számára elkezdődnek a fizikai órák is az egyetem épületében.

Kedves diákok!

A 2021/2022-es tanév második szemeszterét már hibrid formában kezdjük. Ezt azt jelenti, hogy együttesen egy nagy lépést teszünk a normalitás felé!

Ha tehát első vagy másodéves alapképzéses diákunk vagy, arra kérünk, hogy a FSEGA SIS rendszerében február 13-ig jelezd döntésed azzal kapcsolatban, hogy május 2-től helyszíni vagy pedig továbbra is online órákra fogsz járni. Ennek függvényében hozzuk létre azokat a csoportokat, melyek keretében diákjaink május 2-től fizikai vagy pedig online órákon vesznek részt.

Egyéb fontos tudnivalók:

• Harmadéves, valamint mesterszakos diákjaink számára a második félév online formában zajlik majd, de egyetemen kívüli tevékenységekre az épület nyitva áll;
  • A második félév vizsgái minden esetben online zajlanak majd;

Olvass el minden részletet itt   (román nyelven).

Létrehozva: 2022/01/28