A BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hivatalos tanévnyitója - 2020

Frissítve: 2020/09/25

Szeretettel meghívunk intézetünk hivatalos online tanévnyitójára, amit a Facebook-oldalunkon élőben közvetítünk.

Szeretettel meghívunk a kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetének hivatalos online tanévnyitójára, amit a Facebook-oldalunkon élőben közvetítünk.

Ez a tanévnyitó számunkra is ünnepi alkalom, ugyanis épp 20 éve indult újra egyetemünkön a magyar nyelvű gazdasági oktatás!
Meghívottjaink:

• Dr. Nagy Ágnes, Román Nemzeti Bank, stratégiai tanácsadó - az Igazgatótanács tagja 1998-2019 között
  • Dr. Vincze Mária Magdolna, emerita professzor, BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar

Az intézet és a kar részéről köszöntő beszédet mond:

• Dr. Cardoş Ildikó-Réka, intézetvezető
  • Dr. Szász Levente, dékánhelyettes

Találkozunk szeptember 29-én, kedden, délután 5 órakor, a Facebook-on!

A tanévnyitó Facebook-eseménye itt érhető el

Létrehozva: 2020/09/25