A belgiumi Vlerick Business School oktatója tart előadás Vállalkozásmenedzsment mesteri képzésen

Frissítve: 2021/11/02

Ellátásilánc-menedzsment témában tart előadást intézetünkben egy nemzetközileg magasan jegyzett belgiumi gazdasági egyetem oktatója.

A Vlerick Business School  a Menedzsment tematikájú mesterképzések tekintetében világszinten is a TOP 30-ban található (QS World University Rankings), vezetőképző programjai pedig a Financial Times listáján mind előkelő helyen szerepelnek. Az előadásra 2021. november 8-án 17:20-20:30 között kerül sor, amelyet a belgiumi egyetem oktatója, Bram Desmet fog tartani angol nyelven. A meghívott előadó egyben az ellátásilánc-menedzsment megoldásokat nyújtó nemzetközi vállalat, a Solventure  vezérigazgatója is.

A képzés elsősorban a Vállalkozásmenedzsment mesterképzés első- és másodéves hallgatóinak szól, de minden érdeklődőt szívesen látunk az online eseményen.

Az előadásra a következő Zoom linken fog sor kerülni: https://econ-ubbcluj-ro.zoom.us/j/83146550266

További információk az előadóról itt érhetők el.

Létrehozva: 2021/11/02