A Codex csapat nyerte a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny 2019-es évadát

Frissítve: 2019/03/25

2019. március 24-én a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karán került sor a került sor a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny döntőjére. A versenyen a kar magyar tagozatos hallgatói vehettek részt, akik színvonalas szakmai projekteket mutattak be a vállalati zsűri előtt. Gratulálunk minden résztvevőnek!

A Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete és a Pro Oeconomica Egyesület szervezésében 2019. április 22-24. között, tizenegyedik alkalommal került megrendezésre a Kolozsvári Esettanulmány Napok rendezvénysorozat. Az esemény egyik központi rendezvényének, a Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenynek (KEEV) a döntő fordulójára 2019 március 24-én került sor.

A Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenyen a kar magyar tagozatos egyetemi hallgatóiból alkotott 4 fős csapatok vettek részt. A verseny zsűrije a rendezvényt támogató vállalatok vezető beosztású alkalmazottaiból tevődött össze, akik kérdéseikkel és hozzászólásaikkal valós, gyakorlatias visszajelzéseket nyújtottak a versenyzők megoldásaira. A csapatoknak ezúttal a Chop Urban Grill részére kellett egy olyan stratégiát kellett kidolgozniuk, amely nyereségessé teheti az étterem működését.

A díjátadó gálán dr. Soós Anna, a Babeş-Bolyai Tudományegyetem rektorhelyettese köszöntötte a résztvevőket, megköszönve mind a versenyzők, mind a zsűritagok, mind pedig a szervezők munkáját. Ezt követően dr. Szász Levente dékánhelyettes ismertette a verseny díjazottjainak sorrendjét.

A verseny díjazott csapatai:

I. díj – Codex – Boga Balázs (Menedzsment, 1 év), Izsák Réka (Pénzügy és bank, 1 év), Szép Hunor (Pénzügy és bank, 1 év), Tiboldi Dorka (Gazdasági informatika, 1év)

II. díj – Enigma - Griz Zsuzsanna (Menedzsment, 3. év), Pádár Zsuzsánna (Pénzügy és Bank, 3. év), Szász Karina (Pénzügy és Bank, 3. év), Vizeli Ibolya (Marketing, 3. év)

III. díj – Sigma – Barabási Tamás (Gazdasági informatika, 2. év), Jakó Zsolt (Menedzsment, 2. év), Nagy Miriám (Menedzsment, 2. év), Bardóczi Beáta (Pénzügy és bank, 2. év)

Dicséret (döntő) – Barely Managing – Antal Gergő (Pénzügy és bank, 1. év), Baricsán Tamás-Sándor, (Menedzsment, 3. év), Dimény Attila-Ákos (Pénzügy és bank, 3. év), Szekeres Krisztián (Menedzsment, 3. év)

Dicséret (csoportmásodik csapatok):

Bridge – Balló Máté (Gazdasági informatika, 3. év), Juhász Zita (Menedzsment, 3. év), Kakassy Konrád (Menedzsment, 1. év), Vojkuj Csongor (Gazdasági informatika, 3. év)

Division – Borsos András (Pénzügy és bank, 2. év), Győri Anett (Menedzsment, 1. év), Mag Róbert (Pénzügy és bank,1. év), Tankó Ervin (Pénzügy és bank, 2. év)

Polaris – Kluzsán Kriszta, (Menedzsment, 2. év), Ravasz Attila (Menedzsment, 2. év), Bolog Mónika (Menedzsment, 2. év), Kucharszki Ingrid (Menedzsment, 2. év)

WeMatch – Majorán Barbara (Menedzsment, 2. év), Márk Andrea (Vállalkozásmenedzsment, 1. év), Márk Enikő (Vállalkozásmenedzsment, 1. év), Vincze Bálint (Vállalkozásmenedzsment, 1. év).

A 2019-es Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Verseny zsűrijének tagjai voltak: Babai Lucian – Ortoprofil, Fodor Sándor Venczel – Ortoprofil, Boga Ferenc – Ortoprofil, Kun Márton – OTP Bank Románia, Ugron Hanna – OTP Bank Románia, Pókos Gergely – Bonafarm Zrt., Barok István – Bonafarm Zrt., Gündisch Zoltán – Mendola Investment Group, Gündisch Ágnes – Mendola Pro, Nobila Casa, Sallai István-Zsolt – Wolters Kluwer Financial Services, Juhos Anita – Wolters Kluwer Financial Services, Moldvoy Akos – E.ON Business Services Cluj, Maier Gabriela – E.ON Business Services Cluj, Ilonczai Tamás – Autonet Import, Hetényi Arnold – Autonet Import, Karádi Katalin – msg systems Romania, Vincze Tamás – East Grain, Brem Walter – Codespring, Laczkó Dénes – UBM Feed Romania Kft, Görbe Beáta – Regioconsult, Kürti László – Saxum Románia, Tepfenhardt Bettina – Goodwill Consulting.

A 2019-es verseny támogatói

Főtámogató • Ortoprofil • OTP Bank

Prémium támogatók • Autonet • E.ON Business Services Cluj • Bonafarm Csoport • RER Vest • Mendola Group • Nobila Casa • Wolters Kluwer Financial Services

Létrehozva: 2019/03/25