A Harvard Business School professzora tart előadást intézményünkben a sikeres vállalatok stratégiai menedzsmentjéről

Frissítve: 2023/10/03

2023. október 6-án, pénteken, 9 órai kezdettel karunkon tart előadást a világhírű Harvard Business School professzora, dr. Felix Oberholzer-Gee. A „Better, simpler strategy” című nyílt előadás során meghívottunk azt a témakört járja körül, hogy hogyan tudnak a vállalatok értékvezérelt stratégiát (value-based strategy) kialakítani, melynek segítségével kiemelkedő teljesítményre tehetnek szert a piacon és biztosíthatják a vállalat hosszú távú nyereségességét.  A Harvard Business School klasszikus stílusában az előadás számos példát és esettanulmányt mutat be olyan világszinten is sikeres vállalatokról, amelyek a valódi értékteremtést helyezték a stratégiájuk középpontjába, bizonyítva ezáltal az értékvezérelt stratégia gyakorlati alkalmazhatóságát.

Az esemény a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának, valamint a Romániai Magyar Közgazdász Társaság Kolozs megyei szervezetének közös rendezésében valósul meg.

Az angol nyelvű előadás személyes jelenléttel zajlik a kar Aulájában és nyitott a kar minden jelenlegi hallgatója és oktatója számára. Előzetes regisztráció a részvételhez nem szükséges, de akik szeretnének további információkkal gazdagodni az előadás témája kapcsán, azok a következő linken iratkozhatnak fel.

Létrehozva: 2023/10/03