A Melinda cégcsoport támogatásával négy diákunk vehet részt a belgiumi esettanulmány-megoldó felkészítőn

Frissítve: 2023/10/25

Lezárult intézményünk elsőéves hallgatói számára kiírt pályázata, amely a decemberi "International training in Business Case Analysis 2023" esettanulmány-megoldó felkészítőn való részvételre biztosít lehetőséget. A 2023. október 12-én közzétett pályázat jelentkezési határideje október 18-án zárult, ezt követően a pályázat Elbíráló Bizottsága értékelte a jelentkezők által benyújtott anyagokat és kiválasztotta azt a négy sikeres pályázót, akik Antwerp-ben képviselhetik intézményünket a nemzetközi eseményen.

A pályázat nyerteseinek névsora:

Fazakas Boglárka (Gazdasági informatika, 1. év)

Forró Gellért (Pénzügy és bank, 1. év)

Kozma Krisztina (Menedzsment, 1. év)

Sebestyén Hajnalka (Pénzügy és bank, 1. év)

Gratulálunk a nyertes diákoknak!

A négy kolozsvári diák 2023. december 4-8. között fogja képviselni a BBTE Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karát a belgiumi esettanulmány-felkészítőn, ezáltal olyan értékes tapasztalatra téve szert, amely a későbbi nemzetközi versenyeken hasznos alapot biztosíthat.

A program megvalósulását 100%-ban a Melinda cégcsoport támogatja. Köszönjük vállalati partnerünknek a színvonalas gazdasági oktatás folyamatos támogatását!

Létrehozva: 2023/10/25