A Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram Díjátadó Ünnepsége

Frissítve: 2020/09/30

2020. október 2-án, pénteken, 10:00 órától kerül sor a Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram Díjátadó Ünnepségére. Az ösztöndíjprogram keretében a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 45 magyar tagozatos hallgatója részesül ösztöndíjban.

2020. október 2-án, pénteken, 10:00 órától kerül sor a Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram Díjátadó Ünnepségére, amit az idén Zoom-on keresztül (online) szervezünk meg. Az ösztöndíjprogram keretében a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 45 magyar tagozatos hallgatója részesül ösztöndíjban. Méltató beszédet mond Dr. Dubéczi Zoltán, a Magyar Nemzeti Bank elnöki főtanácsadója, valamint Dr. Soós Anna, a BBTE rektorhelyettese.

Az esemény házigazdája Dr. Szász Levente, dékánhelyettes.

A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogramot” a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány (PADME Alapítvány) finanszírozásával hirdette meg.

Létrehozva: 2020/09/30