A Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram Díjátadó Ünnepsége - 2023

Frissítve: 2023/02/02

2023. február 9-én, csütörtökön, 11:00 órai kezdettel kerül sor a Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogram 2023-as díjátadó ünnepségére. Az ösztöndíjprogram keretében a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem (BBTE) Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karának 40 magyar tagozatos hallgatója részesül fejenként 400.000 forintos ösztöndíjban.

A rendezvényre az online térben kerül sor a következő Zoom linken.

A díjátadó ünnepségen méltató beszédet mond Dr. Dubéczi Zoltán, a Magyar Nemzeti Bank elnöki főtanácsadója, valamint Dr. Soós Anna, a BBTE rektorhelyettese. Az online eseményen olyan oktatók és diákok is bemutatják eredményeiket, akik a Magyar Nemzeti Bank, illetve a Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány korábbi programjain részt vettek, illetve támogatásban részesültek.

Az esemény házigazdája Dr. Szász Levente, dékánhelyettes.

A „Pallas Athéné Kiválósági Ösztöndíjprogramot” a Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kara a Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány (PADME Alapítvány) finanszírozásával működteti.

Létrehozva: 2023/02/02