Bejutottak mesteris hallgatóink a kanadai globális esettanulmány-verseny döntőjébe

Frissítve: 2021/02/11

A kanadai University of Calgary globális esettanulmány-versenyének világszintű előselejtezőjét követően a verseny top10-es döntőjébe jutott intézetünk négyfős mesteris csapata.

Borsos András (Vállalati Pénzügyi Menedzsment mesteri I. év), Deák Péter (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év), Kelemen Kincső (Vállalkozásmenedzsment mesteri, 2. év) és Sata Bálint (Vállalati Pénzügyi Menedzsment mesteri, 1. év) egy 2021. január 22-25 között megrendezett világszintű előselejtezőben érdemelte ki szakmai teljesítményével a „2021 EnergyBowl Case Competition” döntőjében való részvételt.

Az online döntőre február 17-18-án a 10th Annual Alberta Student Energy Conference rendezvény keretében kerül sor a kanadai University of Calgary és más kanadai szakmai szervezetek szervezésében.

Diákjaink a selejtezőben a Cenovus olajipari vállalat számára kellett digitális stratégiát kidolgozzanak a rendelkezésre álló 72 óra alatt.
A csapat felkészítő tanárai dr. Szász Levente, dr. Györfy Lehel-Zoltán és dr. Rácz Béla-Gergely voltak.

Gratulálunk a csapat eddigi szép teljesítményéhez és sok sikert kívánunk az előttük álló megmérettetéshez!

Létrehozva: 2021/02/11