Csapatunk a legjobb 5 között a kairói nemzetközi esettanulmány versenyen

Frissítve: 2021/04/13

A 75 csapatos nemzetközi mezőny legjobb 5 csapata közé jutottak be intézetünk hallgatói az Egyiptomban megrendezett Student Union's Real Life Competition nemzetközi versenyen. Csapatunk tagjai Ilyés Klarisz (Bank és pénzügy, III. év), Jakab Zsanett (Gazdasági informatika, III.év), és Enyedi Dávid (Gazdasági informatika, III.év) voltak. A versenyt a The American University in Cairo szervezte, melynek témája az okos városok tervezése és az ezekkel kapcsolatos megoldások kifejtése volt.

Csapatunk tagjai a következőképpen számoltak be a versenyről:

„Az önvezető elektromos autókat Car Sharing alapon szerettük volna implementálni és az ötletünk erre alapult. A verseny 3 fő szakaszán keresztül végül esélyünk volt bemutatni az ötletünket Egyiptom miniszterei előtt, akik értékelték ezt. A versenyen 75 csapat indult, akikkel felvéve a versenyt a legjobb 5 csapat között tudhattuk magunkat.”

Gratulálunk csapatunknak a nagyszerű eredményért!

Létrehozva: 2021/04/13