Diákjaink tanulmányi kirándulása a Magyar Nemzeti Banknál

Frissítve: 2022/06/07

Intézetünk azon hallgatói, akik részt vettek az idei, 2022-es Kolozsvári Egyetemista Esettanulmány Versenyben (KEEV), jutalomként 2022 május 30-31-én tanulmányi utazáson vettek részt a Magyar Nemzeti Bankban (MNB) Budapesten.

A hallgatók az első napon meglátogatták a Magyar Nemzeti Bank     Pénzmúzeumát, ahol egy két órás magas szakmai színvonalú de ugyanakkor rendkívül szórakoztató, gamifikált körbevezetésben volt részük. Ezt követően, a második nap a Bank budai főközpontjában két igen értékes szakmai előadást hallgattak meg a pénzügyi digitalizációról illetve a zöld pénzügyekről. Köszönjük az MNB képviselőinek a szívélyes fogadtatást és a magas színvonalú szakmai programot!

A hallgatókat dr. Benedek Botond adjunktus és dr. Nagy Bálint Zsolt docens kísérték el a tanulmányútra.

Létrehozva: 2022/06/07