Dobogós helyezés a csíkszeredai esettanulmány versenyen

Frissítve: 2015/04/29

A 2015. április 17-19 között megrendezésre került XIV. Csíkszeredai Nyílt Esettanulmány Versenyen a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét a ConsulTeam csapat képviselte, amely kiváló II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Fehér Attila, Fekete Réka, Kerekes Zsuzsa és Pásztor Timea. Gratulálunk a csapat teljesítményéhez!

2015. április 17-19 között került megrendezésre a XIV. Csíkszeredai Nyílt Esettanulmány Verseny a Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem és a Bölöni Farkas Sándor Szakkollégium közös szervezésében. A kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézetét a ConsulTeam csapat képviselte, akik kiváII. helyezést értek el a versenyen.

A kolozsvári csapat tagjai: Fehér Attila (Pénzügy és bank, II. év), Fekete Réka (Menedzsment, II. év), Kerekes Zsuzsa (Vállalkozásmenedzsment, mesteri) és Pásztor Timea (Vállalati pénzügyi menedzsment, mesteri).

A verseny két szekcióban került megrendezésre: egy az alapképzéses hallgatóknak, egy pedig a mesteri képzésben résztvevő versenyzőknek. A kolozsvári csapat a mesteris szekcióban versenyzett. Az idei verseny esettanulmánya egy kovásznai pékség problémáira világított rá. A csapatoknak 16 óra állt rendelkezésre az eset kidolgozására, majd a kidolgozást követő napon került sor a megoldások bemutatására. A mesteris szekcióban zajló verseny hivatalos végeredménye:
I.    Pécsi Tudományegyetem
II.   Babeș–Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár
III.  Budapesti Műszaki Egyetem

Gratulálunk a csapat teljesítményéhez!

Létrehozva: 2015/04/29